Soutěže

Soutěž: 4 sady produktů Kérastase Genesis pro krásu a sílu vašich vlasů

Nacházíte denně na podlaze nebo ve sprše hodně vlasů? Nejste jediná. Padání vlasů trápí až 88% žen po celém světě, ať už jde o padání z důvodu lámání nebo oslabených kořínků. Značka Kérastase se proto rozhodla řešit tento problém revolučně. Ve spolupráci s panelem expertů z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy vyvinula duální akční plán pro všechny typy vlasů a různé příčiny jejich padání.

Řada Genesis byla vytvořená s vysokým důrazem na efektivitu a kvalitu ingrediencí, které cílí přímo na původ oslabení vlasů. Kmenové buňky plesnivce alpského pomáhají vlasu udržet si hydrataci a současně fungují jako antioxidant. Obsah aminexilu v produktech podporuje růst a pevnost vlasů a kořen zázvoru působí proti vnějším agresivním faktorům, kterým vlasy čelí.

Profesionálové Kérastase vyslyšeli nejčastější vlasové problémy a představují unikátní řešení, které vyživuje, ale nezatěžuje. Genesis nabízí několik možností, jak si sestavit posilující rutinu vyhovující vašim vlasům a životnímu stylu. Spolu s exkluzivní salonní službou Genesis dopřejete vlasům regenerační boost, díky kterému budou odolnější, silnější a zdravější.

BAIN HYDRA-FORTIFIANT – šamponová lázeň pro jemné a mastící se vlasy se sklonem k padání
Vlasovou pokožku účinně, ale šetrně čistí a vlasům poskytuje hydrataci. Bojuje proti lámavosti a zlepšuje odolnost vlasu, čímž redukuje padání.

BAIN NUTRI-FORTIFIANT – vyživující šamponová lázeň pro suché vlasy se sklonem k padání
Intenzivně hydratuje, zabraňuje zacuchávání a na vlákno působí posilujícími účinky. Vlasům navrací odolnost a redukuje padání způsobené lámáním.

FONDANT RENFORÇATEUR – vyživující kondicionér pro oslabené vlasy se sklonem k padání
Jemným a lámavým vlasům dodává potřebnou hydrataci a posílení bez zatížení. Pomáhá předcházet zacuchávání. Poskytuje chybějící texturu a vyšší odolnost.

MASQUE RECONSTITUANT – vyživující maska pro suché a oslabené vlasy se sklonem k padání
Chrání vlasy před lámáním, které je příčinou nadměrného padání. Cílí na poškozená místa vlasu a přispívá k jeho rekonstrukci. Zároveň bojuje s vnějšími ohrožujícími faktory a navrací vlasům lesk a sílu.
kerastase2
DEFENSE THERMIQUE – termoochrana pro oslabené vlasy se sklonem k padání
Chrání vlasy před poškozením vysokou teplotou vyvíjenou při stylingu. Navrací jim zářivý lesk a sametovou hebkost. Vlasy jsou pružné a nezacuchávají se při rozčesávání.

SERUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT – sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání pro každodenní používání
Obsahuje složky podporující růst a zlepšuje zdraví vlasové pokožky, čímž účinně bojuje proti nadměrnému padání vlasů. Zklidňuje podráždění a pomáhá obnovit přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky, a tím zvyšuje odolnost kořínků.

AMPOULES CURE FORTIFIANTES ANTI- CHUTE – sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání
Extra dávka pomoci v obdobích nadměrného padání vlasů. Kúra posiluje kořínky a chrání vlasovou pokožku před vnějšími agresivními faktory. Aktivní látky podněcují růst.

 

Soutěž: Chcete o 65% silnější vlasy, o 49% hebčí na dotek, padání zredukované o 84% a o 65% méně lámavosti? Tak neváhejte a pojďte do toho! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna ze čtyř sad dle vlastního výběru může být vaše. Sada 1 obsahuje tyto produkty: BAIN HYDRA-FORTIFIANT – šamponová lázeň pro jemné a mastící se vlasy se sklonem k padání + FONDANT RENFORÇATEUR – vyživující kondicionér pro oslabené vlasy se sklonem k padání + DEFENSE THERMIQUE – termoochrana pro oslabené vlasy se sklonem k padání (hodnota sady 2120 Kč). Sada 2 obsahuje tyto produkty: BAIN NUTRI-FORTIFIANT – vyživující šamponová lázeň pro suché vlasy se sklonem k padání + MASQUE RECONSTITUANT – vyživující maska pro suché a oslabené vlasy se sklonem k padání + DEFENSE THERMIQUE – termoochrana pro oslabené vlasy se sklonem k padání (hodnota sady 2360 Kč).

Soutěžní otázka: Která složka v produktech podporuje růst a pevnost vlasů a současně funguje jako antioxidant?

a) Nanoxidil
b) Aminexil
c) Minoxidil

Správnou odpověď a číslo vybrané sady zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 20. 3. 2020, do předmětu uveďte KÉRASTASE GENESIS. Čtyři autoři správné odpovědi od nás obdrží sadu Kérastase Genesis dle vlastního výběru.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: B. Výherci: Anežka P., Praha, Ivana K., Plzeň – jih, Jiřina J., Březová, Táňa H., Ústí n./Orlicí. Gratulujeme!

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář