Představujeme

Velikonoční veganská kolekce Lush už nyní v obchodech

Jaro nám brzy začne klepat na dveře a to znamená jediné: Velikonoce! Dobroty ve tvaru vajec a z čokolády se na vás pohrnou ze všech stran, možná je tak na čase poslechnout váš vnitřní veganský hlas a zkusit některou z našich dobrot! S velikonoční Lush kolekcí je to snadné – produkty jsou 100% veganské.

Letos je pro vás připraveno hned několik novinek!

Veganská vana a sprcha

AVO GOOD EASTER – Mýdlo na tělo a ruce
Nechte se pohladit mydlinkami s pečujícím avokádem a radostnou citrusovou vůní silic z bergamotu a litsea cubeba. Prostě pecka!

SUNNY SIDE UP – Sprchové želé
Namydlete se tímhle želé naplněným sluncem a uvidíte, že se z toho vyklube příjemný a povzbudivý sprchový zážitek. Tohle roztomilé vejce je provoněné povznášejícími pomeranči a vetiverem a obsahuje spoustu konejšivého kokosového nálevu, enzymatického ananasu a zjemňujícího karagenanu, což je recept na přepychově hebkou a rozjasněnou pokožku.

CREAM EGG – Koupelová pěna
Rozdrobte do proudu tekoucí vody tuhle čokoládovo-mátově voňavou pěnu a uvidíte, že se z toho vyklube náramně příjemný zážitek. Když vám není do skoku, vlezte si do povznášející lázně, kterou ukrývá tahle kraslice. Pohladí vás zvláčňujícími krémovými másly, které zjemní vaši pokožku, a budete se po ní cítít svěží a čerství jako zjara vylíhnutá kuřátka.

GOLDEN EGG – Koupelová pěna
Třpytivý šperk s pomerančovou silicí vonící po medu pro sladké pohlazení na duši i pokožce. Roztajte blahem v luxusní zvláčňující třpytivé lázni se spoustou hydratačního fair trade bio kakaového másla, povznášející bergamotové silice a mandlového oleje a libujte si v ní, dokud si nebudete připadat sladší než karamel a voňavější než továrna na čokoládu.
golden_egg_easter_day_hero_gift_2020_01
LUCKY CARROT – Koupelová bomba
Mrkvička pro šťavnaté bublinky s citrony a tangerinkami vám možná nezlepší zrak, ale určitě vám pomůže se chvíli na svět dívat z té světlé stránky.

DINOSAUR BOMBSHELL EGG – Koupelová bomba
Užijte si s grapefruitem a praskavým práškem cestu do pravěku! Popadněte tohle prehistorické překvápko, vhoďte jednu nebo obě poloviny do napuštěné vany a nechte je proměnit vaši vanu
v jezírko vonící po citrusovém sorbetu. Uvnitř tohoto ještěřího vejce najdete schovanou malou koupelovou pěnu v podobně roztomilého dinosaura. Rozdrobte jej do proudu tekoucí vody a vykouzlí vám erupci voňavých bublinek.

MAGIC RABBIT – Koupelová bomba
Připravte se na kouzelnickou koupelovou show – vhoďte klobouk do napuštěné vany a žasněte, až ji kouzlem promění v úžasně ovocnou, temně fialovou lázeň. Překypuje silicemi z davany a myrtovníku citronového a absolue z tonky, které dovršují dokonalý magický koupelový zážitek. Sledujte, jak se z šumivé barevné podívané vynořuje malý bílý králík a relaxujte.

Dárky

GOLDEN EGG
Tohle krásné zlaté vejce ukrývá pestrou nadílku produktů do koupele i sprchy. Velikonoce budou pro toho, kdo tenhle dárek dostane, hnedka zářivější.

BUNNY BUTTERCHEEKS
Hledáte nápady na alternativní velikonoční dárky? Jedním z nich může být tenhle roztomilouš, který je připraven rozmazlit obdarovaného dvojicí sladkých koupelí se zvláčňujícím kakaovým máslem. Veselý dárek, z kterého bude každý skákat radostí!
easter_basket_easter_hero_gift_2020_01
EASTER BASKET
Nadělit hebkou, sladce provoněnou pokožku, není letos o Velikonocích žádný problém. Až někdo rozbalí tuto krásně uvázanou velikonoční nadílku těch nejhezčích kraslic, může zvesela hupsnout rovnou do koupele.

A samozřejmě nechybí ani knot wrapy a obaly na bomby…

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář