Soutěže

Soutěž: BASILUR Virgin Nature – čaje nejvyšší kvality na vašem stole

Řadu přírodních čajů, vynikajících bylinných směsí Virgin Nature, díky kterým si můžete šálek čaje nejvyšší kvality vychutnat kdykoliv během dne, jsme vám již představili. Dnes mají 3 z vás možnost 2 druhy těchto čajů získat v soutěži.

BASILUR Virgin Nature jsou vhodné pro relaxaci, řešení různých příznaků běžných nemocí, k úlevě od těžkého jídla nebo pouze pro udržení si zdravé mysli a těla. Tyto skvělé bylinné čaje jsou jedinečné svou kvalitou a bezkonkurenční různorodostí. Za zmínku stojí i jejich krásné přírodní balení. Pro co nejlepší účinky a chuť se doporučují podávat horké.

Soutěž: V dnešní soutěži můžete získat čaj Deep Breath a čaj Take a Break v hodnotě 308 Kč.

BASILUR Virgin Nature – Deep Breath (20 x 2 g pyramidových sáčků) napomáhá cítit se svěže a „vzkřísit“ organismus po dlouhém dni. Přispívá ke klidnému a hlubokému spánku. Poskytuje úlevu těm, kteří se potýkají se stresem. Zajistí pocit klidu. Máta má kromě skvělé mentolové chuti i mnoho zdraví prospěšných účinků. Například schopnost pomoci při bolestech zubů, krku či žaludečních nevolnostech. Šálek čaje Deep Breath je přírodní tzv. vnitřní čistič, který napomáhá eliminovat toxiny a bojuje proti škodlivým bakteriím. Dále pomáhá zmírnit kašel, astma, dýchací problémy a zažívací potíže. Pravidelné pití mátového čaje má kladný vliv na imunitní systém.

Složení: list máty peprné a máty klasnaté

BASILUR Virgin Nature – Take a Break (20 x 2 g pyramidových sáčků) obsahuje tymián, který je skvělý pro posílení imunity. Tato mimořádná směs je ideální pro zakončení náročného dne. Šálek čaje Take a Break napomáhá k uvolnění dýchacích cest a bolesti v krku. Poskytuje úlevu při nachlazení či chřipce. Heřmánek a pomerančový květ jsou výbornými přírodními zdroji, napomáhající při problémech s nespavostí a stavech úzkosti. Zároveň také navozují pocit chuti k jídlu. Citrusové listy zlepšují stav pokožky a dodávají směsi štiplavou chuť.

Složení: květ heřmánku a pomeranče, meduňka, tymián, fenykl a přírodní aroma pomeranče
soutez_mix_tee_basilur_02
Soutěžní otázka: Firma MIX-TEE působí na trhu již od roku 1990. Vybírají pro vás ty nejlepší čaje, které dováží ze Srí Lanky a dalších vybraných lokalit. A my se ptáme: Kolik položek čajů různých druhů a značek (jak od českých, tak i zahraničních výrobců) mají v současné době na skladě?

a) více než 1000
b) více než 1400
c) více než 1800

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 4. 2019, do předmětu uveďte BASILUR. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží po 2 čajích BASILUR Virgin Nature v hodnotě 308 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Pinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář