Soutěže

Soutěž o luxusní utěrky francouzské značky Garnier Thiebaut

Rovnou se třemi novými kolekcemi francouzské textilní značky Garnier Thiebaut se v těchto dnech můžete seznámit na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze. Každá z kolekcí je jiná, ale všechny mají něco společného: spojují je krásné a něžné barvy a přírodní motivy. Díky Garnier Thiebaut tak propojíte svůj domov se zahradou.
soutez_luxury_table_02
Jasné a živé vzory kolekce Mille Gardenias rozjasní jakýkoli interiér. Prostřete stoprocentně bavlněnými ubrusy, prostírkami s nešpinivou povrchovou úpravou nebo osvěžte pohovku hravými povlaky na polštář na zip. Zasněte se s romantickými vzory kolekce Lysandra Rose a nechte se unést pastelovými odstíny růžové, modré a fialkové. A nebo uleťte na křídlech důmyslně schovaných vlaštovek ze svěží kolekce Hirondelles.

Značka Garnier Thiebaut vyrábí luxusní textilie již od roku 1833. Zásluhou pečlivé práce, krásného designu a technických inovací se dostala až do předních světových restaurací či pětihvězdičkových hotelů. Díky nabídce Luxury table si můžete kousek francouzského luxusu dopřát i vy.
soutez_luxury_table_03
Soutěž: Předmětem naší dnešní soutěže je 6 luxusních utěrek ze 100% bavlny značky Garnier Thiebaut, a to konkrétně 3x American Dinner Pumpkin utěrka 56 x 77 cm s retro motivem americké kuchyně a jejích ingrediencí, s vytkáváným vzorem s neomezenou životností barev a 3x Lapin Design Bleu utěrka 56 x 77 cm s motivem modrého zajíce, s vytkáváným vzorem s neomezenou životností barev. Každá utěrka je v hodnotě 500 Kč. 3 výherci obdrží po 1 kuse od obou vzorů.

Soutěžní otázka: V jakých dvou velikostech si můžete koupit povlak na polštářek, plný energie jarních květin a poupat Mille Gardenias Bourgeons?

a) 40 x 40 cm a 50 x 50 cm
b) 40 x 40 cm a 60 x 60 cm
c) 40 x 40 cm a 70 x 70 cm

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.luxurytable.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 21. 4. 2019, do předmětu uveďte GARNIER THIEBAUT. Tři autoři správné odpovědi se můžou těšit na 2 stylové utěrky z dílny Garnier Thiebaut.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Pinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Eliška 07/05/2019 at 18.52

    Dobrý den, ráda bych redakci poděkovala za krásnou výhru. Utěrky jsou nejen moc hezké, ale i velice kvalitní. Rozdíl oproti běžným utěrkám je patrný na první pohled. Jsem ráda, že se na mě usmálo štěstí právě při této soutěži 😀

    Odpovědět

Přidat komentář