Soutěže

Soutěž: Čelovky pro dětská dobrodružství

Čelovky se hodí všude tam, kde si vaše ratolest chce posvítit a zároveň potřebuje volné ruce. Večerní čtení nebo malování, procházka s pejskem či bojovka na táboře. Všude tam se čelovka hodí.

Soutěž: V naší dnešní soutěži můžete pro svého potomka získat jednu ze dvou čelovek – čelovku Medvídek Paul nebo čelovku Mimoň.

Nová čelovka Varta určená dětem nabízí vtipnou cestu, jak dětem poskytnout praktickou svítilnu, kterou ocení jak doma, na chatě, tak i např. na táboře.
varta3
PAUL THE BEAR HEAD LIGHT se zapíná stiskem nosu medvídka a je vybavena kvalitními a výkonnými diodami. Jedná se tak nejen o hračku, ale také plně funkční čelovku. Světlo vychází z úsměvu medvídka a nabízí dosvit až 3 metry s celkovou dobou provozu až 40 hodin. Z praktických vlastností a funkcí potěší automatické vypnutí čelovky po 30 minutách a nastavitelný pásek na hlavu, který je možno vyprat.
varta2
MINIONS HEAD LIGHT nabízí dosvit až 4 metry, svítí až 1,2 hodiny. Samozřejmostí je nastavitelný a omyvatelný pásek na hlavu. Hmotnost čelovky i s bateriemi je 76,4 gramu.

 

Soutěžní otázka: To, že Varta myslí i na vaše děti, už víme. Nabízí nejen dětské čelovky, lampičky a baterky s dětskými motivy, ale také například atraktivní lucernu pro děti. Naše otázka zní: Jaký motiv lucerna má?

a) Včelka Mája
b) Mimoni
c) Medvídek Paul

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 5. 3. 2019, do předmětu uveďte VARTA – ČELOVKA. Dva autoři správné odpovědi obdrží dětskou čelovku Varta v hodnotě 299 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář