Představujeme

Neinvazivní ošetření s efektem očního liftingu

Po úspěchu séra Rénergie H.C.F. Triple Serum a krému Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream přichází řada Rénergie s dalším mistrovským dílem, které dělá nemožné skutečným – přináší viditelné výsledky inspirované účinností procedur zaměřených na oční okolí, kde se objevují nejmenší, ale zároveň nejviditelnější známky stárnutí.

Pokožka v okolí očí stárne rychleji než jakákoli jiná oblast obličeje, protože je třikrát tenčí, snadno se vysušuje, má méně mazových žláz a slabší kožní bariéru. Také neustálý pohyb šesti okohybných svalů a 10 000 mrknutí denně časem způsobuje vznik vrásek. Ve 30 letech stárne pokožka v okolí očí dvakrát rychleji než zbytek tváře, dokonce rychleji než se tvoří vrásky na čele a ve spodní části obličeje, kvůli čemuž je plastická operace očních víček celosvětově nejčastějším zákrokem na obličeji.

Značka Lancôme na tuto skutečnost reaguje a na základě čtyřiceti let průkopnického výzkumu v oblasti regenerace pokožky pomáhá k obnově pokožky, vrstva po vrstvě. Vědecké poznatky o regeneraci pokožky vycházejí z modelace umělé lidské kůže a všech jejích vrstev, která umožňuje lépe prozkoumat a pochopit, jak pokožka stárne a jak se obnovuje. Cílem tohoto výzkumu je vytvořit nové kombinace účinných látek schopných účinně působit na regenerační potenciál pokožky.

Nové sérum Rénergie Yeux H.C.F. Triple Serum je vysoce účinným omlazujícím koncentrátem, speciálně vytvořeným pro celé oční okolí.

Toto sérum vyvinuté odborníky obsahuje tři složky obohacené o látku SNK-peptide, nový tripeptid, u něhož bylo prokázáno, že snižuje kontrakci svalových buněk in vitro, čímž přispívá k vyhlazení a vypnutí dynamických (neboli mimických a výrazových) vrásek, jako by byly zmražené.

Poprvé se v trojité dávce očního séra spojily tři vysoce účinné omlazující látky:
• Kyselina hyaluronová + SNK Peptide: Gelová textura séra se směsí kyseliny hyaluronové s nízkou molekulární hmotností zajišťuje postupné rozptylování látek v pokožce a vyhlazuje vrásky. Ve spojení s kyselinou hyaluronovou s vysokou molekulární hmotností pokožku hydratuje a rychle viditelně redukuje povrchové vrásky.
• C + Niacinamid: Emulzní textura séra se stabilním derivátem vitaminu C, o kterém je známo, že působí proti známkám úbytku kolagenu a viditelně rozjasňuje oční okolí. V kombinaci s niacinamidem sjednocuje tón pleti a rozjasňuje oční okolí.
• Vitamin F: Krémová textura séra s vitaminem F speciálně vytvořená pro oblast očí vyhlazuje pokožku.

Při každém použití se tato kombinace tří složek spojí v lehkou trojitou texturu, která se rychle vstřebává a zanechává na pokožce příjemný pocit svěžesti.

Sérum Rénergie Yeux H.C.F. Triple Serum bylo testováno na všech fototypech a typech pleti, včetně citlivé, a díky neinvazivnímu řešení zaměřenému na celou oblast očí dodává jejich okolí viditelně pevnější, hladší a mladší vzhled. Každé použití přináší trojitou dávku účinných složek a poskytuje trojitou korekci známek stárnutí očí:
• Redukuje dynamické oční vrásky: −31 %
• Zvedá pokleslá oční víčka: +8 %1
• Zmírňuje otok očního okolí: −15 %1

V rámci péče o pleť pomocí přípravků Rénergie můžete sérum Rénergie Yeux H.C.F. Triple Serum používat ráno a večer po aplikaci séra Rénergie H.C.F. Triple Serum na obličej a před nanesením krému Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream na obličej a krk.

Pro optimální účinnost séra Rénergie Yeux H.C.F. Triple Serum přitlačte na oblast pod očima a jemně potáhněte pokožku směrem ke spánkům, abyste podpořili vypnutí váčků pod očima. Stejný postup zopakujte na horních víčkách a poté prsty obou rukou pokožku střídavě vyhlazujte a modelujte, postupujte od váčků pod očima k vnějším koutkům a nad obočí.

Doporučená maloobchodní cena: 1450 Kč / 20 ml
V prodeji 04/2024

Zdroj: Lancôme / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář