Soutěže

Soutěž: I osobní váha může být váš přítel

Trénujete na svůj první maraton či trávíte den co den cvičením, abyste shodili pár kil a vyrýsovali tak svou postavu? Váha je pro většinu z nás velkým strašákem, ale pokud chcete vědět, zda má vaše snažení skutečně výsledky, těžko byste hledali lepšího pomocníka. Hmotnost je ale často nevypovídajícím ukazatelem, který se mění v závislosti na mnoha faktorech. Mnohem důležitější je sledování procenta tělesného tuku. Zjistěte s osobní váhou Tefal Body Signal, v jaké jste kondici!

Někdo se váží jednou týdně, někdo denně, ale na běžné váze může pokaždé přečíst jedinou hodnotu, která je trochu zavádějící. Hmotnost se mění nejen podle sportovních výkonů a dodržování správného jídelníčku, ale může být ovlivněna zadržovanou vodou nebo duševním rozpoložením. Navíc je všeobecně známé, že svaly jsou těžší než tuk! Možná tedy víte, kolik vážíte, ale tento údaj vám neřekne nic o množství tuku v těle, a o tom kolik svalové hmoty máte schované přímo pod kůží. Značka Tefal proto přichází s inteligentní váhou Body Signal, která měří obsah tuku v těle a zároveň ukazuje stupnici, podle které poznáte, zda jste se se svým obsahem tuku nedostali mimo normu. Bere přitom v potaz vaše pohlaví, výšku, věk a samozřejmě váhu – takže sama vyhodnotí celkovou hmotnost, kterou rozdělí na tukovou hmotu a hmotu neobsahující tuk. Výhodou je, že sleduje postupný progres, takže vám při opakovaném vážení ukáže změnu v nárůstu či úbytku tuků a svalové hmoty pomocí světelné kontrolky. Zelená značí úbytek tuku či svalové hmoty, oranžová oznamuje stabilní váhu a červená nárůst svalové hmoty či tuku. Váha si zvládne zapamatovat až 4 profily uživatelů, automaticky tak rozpozná, kterou osobu v rodině zrovna váží. Můžete si tak nastavit osobní limity, kterými se chcete řídit. Body Signal je plně elektronická váha, nabízí automatické zapnutí i vypnutí, hodnoty se ukazují na pohodlně velkém čitelném LCD displeji a nášlapná plocha je dostatečně prostorná. Její škála je omezena až 160 kg a díky svému modernímu úzkému provedení je velmi skladná. Jako vždy platí, že ve dvou se to lépe táhne – Body Signal se rychle stane vaším nejlepším parťákem v boji proti tukům.

Soutěž: Chceš získat inteligentní osobní váhu Tefal Body Signal v hodnotě 1 899 kurun? Odpověz správně na soutěžní otázku a může být právě tvoje!
TEFAL_BodySignal_BM7100S6-1Soutěžní otázka: Kolik profilů uživatelů si osobní váha Tefal Body Signal zvládne zapamatovat?

a) 2
b) 3
c) 4

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 11. 11. 2020, do předmětu uveďte TEFAL BODY SIGNAL. Výherce bude o výhře informován e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherce: Mirka Č., Dobříš.

Doporučené

Přidat komentář