Soutěže

Soutěž: Kniha Markovič: Lovec přízraků

Kniha, která otevírá dveře do temných a nekompromisních koutů české kriminalistiky je opět zde již v ? vydání. Markovič: Lovec přízraků představuje svět kriminalistických vyšetřování Jiřího Markoviče, šéfa pražské mordparty. Jehož případy vešly ve známost i díky novému a velmi dobře hodnocenému seriálu Voyo – Metoda Markovič.

Autor, Jiří Markovič, bývalý šéf pražské mordparty, podrobně rozebírá sérii případů, které poznamenaly jeho profesní dráhu. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na beztak výrazně zkrvavený piedestal historie české kriminalistiky.

Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese – ta svého času inspirovala scénáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu.

Kniha nezůstává pouze u popisu zločinů. Čtenáři jsou zavedeni na místa činu, pitevny a psychiatrická zařízení, kde se odehrávaly klíčové momenty těchto případů. Jiří Markovič se stává zasvěceným průvodcem do tajemného světa kriminalistiky, odhalujícím nelítostnou pravdu o pachatelích a jejich temných motivacích.

Nového vydání se čtenáři dočkali již 20. března.

Soutěž: Staňte se jedním ze dvou výherců knihy Markovič: Lovec přízraků. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a kniha může být právě Vaše.
forestSoutěžní otázka: Již několik vydání této knihy bylo beznadějně vyprodáno. Kolikáté vydání knihy Markovič: Lovec přízraků právě vychází v nakladatelství Epocha?

a) čtvrté
b) páté
c) šesté

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 7. 4. 2024, do předmětu uveďte MARKOVIČ. 2 z vás od nás obdrží knihu Markovič: Lovec přízraků.

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.epocha.cz. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář