Soutěže

Soutěž: Louise L. Hay – Miluj svůj život 2019

Nástěnný kalendář Miluj svůj život obsahuje hlavní myšlenky ze stejnojmenného knižního bestselleru Louisy L. Hay. Tato silná, moudrá kniha je mnohými považována za průkopnické dílo na poli pozitivního myšlení a svépomoci. Louise L. Hay nám po celý život ukazovala, jakou sílu myšlenky mají a jak ji můžeme využít. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, bude náš život mnohem šťastnější. Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná ilustrací, text k zamyšlení a praktická afirmace. Kalendář už tradičně doprovází krásné ilustrace české autorky Lucie Ernestové.
soutez_miluj_svuj_zivot_02
Soutěž: Odpovíte-li správně na naši otázku, můžete být jedním z pěti výherců, kteří si od nás „odnesou“ nástěnný kalendář Miluj svůj život 2019 plný inspirujících moudrých myšlenek.

Soutěžní otázka: Mezi novinkami Nakladatelství Synergie najdete mimo jiné také příběhy moudrosti, soucitu a bdělé pozornosti, které inspirují a obohatí vás i vaše děti – Klidný Buddha na dobrou noc. Součástí knihy je také MP3 CD s pohádkami načtenými v podání?

a) Zlaty Adamovské
b) Nadi Konvalinkové
c) Daniely Kolářové

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.synergiepublishing.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 20. 12. 2018, do předmětu uveďte KALENDÁŘ 2019. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář