Představujeme

Mall uvádí: Nejdříve nakupte a vyzkoušejte. Zaplaťte až později – online

Také se vám nechce kupovat „zajíce v pytli“ a platit za vybrané zboží kartou předem? Pak zbývá zvolit jako způsob úhrady dobírku. Jenže to s sebou nese určité komplikace. Například jít vybrat peníze, nejlépe je rozměnit a mít požadovaný obnos peněz u sebe, protože se může stát, že řidič nebude mít na vrácení. Nákupní galerie Mall.cz proto přichází s novou platební metodou, která kupujícímu umožní zaplatit zboží až 14 dnů po jeho převzetí. Všem zákazníkům se díky službě Mall Pay naskýtá nově možnost objednat si například oblečení, vyzkoušet si ho a zaplatit až z pohodlí svého domova později a pouze za to, co opravdu chtějí. To, co nesedí nebo se nelíbí, jednoduše vrátíte – bez storno poplatků a bezplatně.

E-shop se tak snaží pomocí nově zavedené služby Mall Pay vyjít vstříc všem svým zákazníkům a nabídnout bezpečnou alternativu k platbě formou dobírky. Tato tzv. odložená platba je spolehlivý a zároveň pohodlný způsob nakupování, díky kterému si zboží můžete nejprve vyzkoušet a zaplatit později. Služba je zcela zdarma, bez skrytých poplatků či navýšení.

Dobírku při on-line nakupování stále využívá až třetina Čechů a dokonce polovina Slováků. Důvodem je, že nechtějí pořizovat „zajíce v pytli“ a jsou ochotni si extra připlatit. Cílem Mall Pay je proto nabídnout zákazníkům služby šité na míru on-line službám. Proto namísto placení objednávky na poště, kde reálně svůj balíček zkontrolujete také až po zaplacení, mohou lidé využít odložené platby. Na rozdíl od dobírky za ni neplatíte poplatek dopravci a za nákup skutečně zaplatíte až po jeho doručení.

„Z našich průzkumů vyplývá, že zákazníci mají obavy z nakupování online. Bojí se, že jim zboží nebude sedět nebo se nebude líbit. Proto jsme přišli s možností zaplatit zboží až po doručení. Je to velmi pohodlná metoda, u které předpokládáme, že ji bude využívat přibližně 10 % zákazníků. Do budoucna se soustředíme na další rozvoj těchto služeb, většina z nich přijde již v polovině příštího roku,“ uvádí Adam Kolesa, šéf služby Mall Pay.

V souvislosti s touto službou mohou lidé využít také pojištění nákupu v rámci finančních služeb Mall Pay. Jde o prodloužení zákonné záruky o jeden, dva, nebo tři roky. Tu lze dokoupit k výrobku i zpětně, po přihlášení do služby, která platí pro nákupy na Mall.cz a dalších zapojených obchodech. Partnerem a garantem finančních služeb je ČSOB.

Zdroj: Mall.cz / foto: bigstock / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář