Soutěže

Soutěž: Louise L. Hay – Miluj svůj život 2021 – nástěnný kalendář

Nástěnný kalendář Miluj svůj život 2021 s ilustracemi Lucie Ernestové je po delší době opět zcela originální autorské dílo oblíbené české autorky a ilustrátorky Lucie Ernestové. Inspirována průkopnickým dílem Louise L. Hay nám ukazuje, jakou sílu mají naše myšlenky a jak ji můžeme využít. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, můžeme změnit svůj život a učinit jej mnohem šťastnějším. Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná dechberoucí ilustrací a texty k zamyšlení a rozjímání.

Soutěž: Odpovíte-li správně na naši otázku, můžete být jedním z pěti výherců, kteří si od nás „odnesou“ nástěnný kalendář Miluj svůj život 2021 plný inspirujících moudrých myšlenek.
new-years-day-5046541_1920Soutěžní otázka: Mezi novinkami Nakladatelství Synergie najdete mimo jiné také jedinečný nástroj pro snazší rozhodování, řešení problémů a konfliktů, rozvíjení tvořivosti i hledání štěstí. Jak se tato publikace jmenuje?

a) Symbolon
b) Andělská inspirace
c) Karty emocí

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.synergiepublishing.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 12. 10. 2020, do předmětu uveďte KALENDÁŘ 2021. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář