Soutěže

Soutěž: miss fenjal Summer Dream sprchový krém & tělové mléko

Nic nevoní tak báječně jako prázdninový den strávený u moře nebo horká letní noc pod širým nebem. Proč tedy nepřenést tuto neodolatelnou esenci léta přímo na pokožku a užívat si ji v průběhu celého roku.

Oblíbenou vůní miss fenjal Summer Dream spojující sluncem prozářené tóny citronů a pomerančového květu si teď můžete zpestřit své sprchové a pečující rituály. Díky exkluzivní kolekci sprchového krému a vyživujícího tělového mléka s osvěžující vůní stimulující tělo i mysl se můžete každý den cítit tak skvěle jako uprostřed nejradostnějšího období roku.

Složení obou produktů obohacené o olej ze semínek mučenky dokonale hýčká vaši pokožku pro ten nejdokonalejší požitek z každodenní tělové péče. Tělové mléko vytváří na pokožce ochranný film díky bambuckému máslu a panthenol ji pomáhá zklidnit.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete být mezi pěti výherci, kteří od nás dostanou kosmetický balíček miss fenjal Summer Dream v hodnotě 278 Kč.
fenjal_02
Soutěžní otázka: Mezi účinné látky, kterými je obohaceno tělové mléko miss fenjal Summer Dream patří kromě bambuckého másla a panthenolu ještě:

a) olej z mučenky
b) olej ze semínek hroznového vína
c) avokádový olej

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 27. 9. 2019, do předmětu uveďte miss fenjal. Pět autorů správné odpovědi se může těšit na kosmetický balíček miss fenjal. Nepodaří-li se vám produkty získat v soutěži, koupíte je v síti FAnn parfumerií.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď A. Výherci: Naděžda V., Karlovy Vary, Monika Č., Trutnov, Alice M., Vyškov, Viktorie N., Praha, Věra H., Jičín.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář