Soutěže

Soutěž o 25 vstupenek na BodyFest – „tak trochu jiný“ festival

Máte otázky ohledně zdraví svého těla i mysli? Hledáte odpovědi a děsí Vás jejich různorodost a protichůdnost na internetu? Pojďte diskutovat na BodyFestival, který se koná 6. – 7. září v Pragovce. Připojte se k největší oslavě zdraví s více než dvěma desítkami špičkových odborníků z oblasti medicíny, sportu a duševního zdraví. Setkejte se tváří v tvář v otevřených diskuzích na různá témata. Dva dny plné inspirativních přednášek, diskuzí, workshopů a zajímavých setkání Vám otevřou dveře k nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu. Je na čase být lepším já!

Připravte se na nabitý program na témata zdraví, mysl, tělo a trend. Body Festival je za dveřmi a my jsme jeho hrdým parťákem!

Na co se můžete těšit:
přednášky a workshopy, otevřené diskuze s odborníky
rozebereme téma kvality potravin
zaměříme se na zdravou výživu
pohledy psychologů a psychoterapeutů na citlivá témata
probereme témata jako je anorexie, partnerský život, faktory ovlivňující spokojenost, smysl života nebo jak se jako rodič „poprat“ s vývojovými fázemi dítěte
podíváme se na to, jak správně sedět v kanceláři, abychom si neničili záda
seznámíme vás s hormonální jógou, pokud jste o ní ještě neslyšeli
posvítíme si také na aktuální iniciativu zero waste a tradiční Feng Shui

BodyFestival jsou dva dny plné inspirativních setkání a zajímavých aktivit. Přijďte s celou rodinou nebo přáteli. I pro ty nejmenší je připravený zábavný dětský koutek. Své zdraví máte ve svých rukou, víc než si myslíte!

Soutěž: V této soutěži může hned 5 z vás získat po 5ti vstupenkách. Můžete tak sebou vzít celou rodinu nebo 4 kamarády. Soutěžit můžete do 1. září, výherce uvědomíme do 3. září. Vstupenky budou výhercům zaslány e-mailem.
body_fest_02
Soutěžní otázka: Kdy se v rámci festivalu můžete zúčastnit přednášky na téma zero waste aneb jak začít redukovat odpad a nezbláznit se z toho?

a) pátek 6. 9. mezi 13 a 13:30 hodin
b) pátek 6. 9. mezi 16:40 a 17:10 hodin
c) sobota 7. 9. mezi 15:40 a 16:10 hodin

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 1. 9. 2019, do předmětu uveďte BODYFEST. Pět autorů správné odpovědi obdrží 5 vstupenek na BodyFest.

Nechcete-li jen tipovat, najdete správnou odpověď zde.

Nepodaří-li se Vám vstupenky získat v soutěži, koupíte je zde.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď C, výherci: Věra W., Kladno, Martina B., Mělník, Hynek P., Praha, Vlasta V., Kolín, Sylva G., Praha.

Doporučené

Přidat komentář