Soutěže

Soutěž o 3 dárkové balíčky zdravých potravin NATU a vstupenky na Festival Evolution

Festival Evolution je největší středoevropský festival se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj, který představuje nejnovější trendy v oborech BIO a EKO už 14 let. V březnu se můžete opět těšit na nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. Představí se více než 400 tuzemských i zahraničních vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů – Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. Pozadu nezůstane ani programová nabídka – během tří dnů na 7 pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení se připravují také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti. Nebude chybět ani food zóna s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin.
evolution_2018_02
Více o festivalu zde

NATU
NATU vám nabízí to nejcennější z přírody – 100 % přírodní produkty bez přidaných látek. Ochutnejte superkaše s obsahem superpotravin, mrazem sušené ovoce, Natunellu, RAW bonbónky a novinku – Granolove – křupavou směs vloček, lyo ovoce a ořechů zapečenou s ořechovým máslem.

Všechny produkty a další inspirace najdete na stránkách www.natu.cz.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane jeden ze tří krásných dárkových balíčků s produkty NATU a vstupenku na festival Evolution.
evolution_2018_04
Obsah balíčku: 1x lyofilizované borůvky, 1x lyofilizovaný banán, 1x RAW bonbónky,1x Natunella, 1x superkaše zelený ječmen s mangem a banánem, 1x brusinky, 1x Granolove – křupavou směs vloček, 1x Bio březovou vodu s jablky a 1x vstupenka na Festival Evolution.

Podmínky soutěže: Vzhledem k velikosti (dárkový koš) a druhu výhry (potraviny, křehké) je soutěž určena pouze pro ty soutěžící, kteří si mohou výhru vyzvednout v naší redakci (Praha 3, Praha 1). Výhry v tomto případě nebudeme zasílat na adresy výherců!

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje zakladatel Festivalu Evolution, který se koná již po 14. na pražském Výstavišti v Holešovicích?

a) Michal Havlíček

b) Ctirad Hemelík

c) Ctibor Pelikán

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na www.evolution.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 3. 2018, do předmětu uveďte EVOLUTION – JARO 2018. Tři autoři správné odpovědi obdrží dárkový balíček produktů NATU a vstupenku na festival Evolution.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží a souhlas s podmínkami uvedenými přímo u soutěže.

Doporučené

Přidat komentář