Fashion, Sport

Sportmax je připraven na startu s kolekcí podzim – zima 2018

Značka Sportmax je připravena na startovní čáře s kolekcí podzim – zima 2018, která je navržena z luxusních a vysoce funkčních materiálů. Je připravena rozjet se dolů po sjezdovkách nebo vyrazit na zamrzlé chodníky všech světových metropolí. Od Courchevelu po Milán, od Gstaadu po New York, od Cortiny po Londýn, z Aspenu do Paříže.

Barevná škála nejnovějších modelů, které rozhodně musí obohatit váš šatník, přichází s rozhodným stylem ucelených barevných ploch: Neutrálnější tóny inspirované pánským šatníkem se kombinují se sportovní zelenou, červenou, žlutou a modrou. Z loga se stává jakýsi nápis na štítě: SPX. Na botách se objevuje kvazi slogan sportovních týmů „Sportmax since 1969“ (Sportmax od roku 1969), pro připomenutí nadcházejícího výročí značky.
sportmax_04
Pět dekád zasvěcených designu, to je skutečný milník, který charakterizuje nikdy nekončící snaha značky o propojení módnosti s pohodlím. Naducané kabáty se širokými rameny z husího peří v kombinaci s nejnovějšími technickými materiály je připomínkou 80. let. Jde o kolekci téměř nesmrtelných modelů pro chladnější měsíce, která nabízí i řadu různých provedení délek u svrchního oblečení, stylů kapucí a odepínatelných prošívaných límců pro snadnou změnu vzhledu kabátů, bund a svetrů díky technice vrstvení. Kalhoty jsou většinou zvonové – počínaje legínami a strečovými lyžařskými kalhotami. Sukně a šaty od plisovaných po rovné či rozevláté se zapínají a různě upravují pomocí zipů, aby bylo možné buď vše ukázat, nebo naopak skrýt – přesně podle nálady.
Sportmax_02
V každé poloze se snoubí klasické střihy s technickým designem. Výběr materiálů diktuje důraz na pohyb. Proto kolekce využívá kašmír, nylon, vlnu, viskózu, lurex a technický žerzej. Materiály typické pro pánskou módu mají vlněné nebo nylonové podšívky. Vazba tkanin do vzoru zubů loveckých psů využívá pro prosvětlení svrchní průsvitnou vrstvu z vysoce funkčních vláken. Žákáry jsou pak odlehčeny vsadkami z celulózy nebo viskózy. Mikiny jsou zvláště nápadité v provedení z žerzeje nebo kašmíru a saténu v kombinaci s vysoce technickými materiály pro zdůraznění jejich smyslné stránky. Vysoce funkční pletené modely zdůrazňují flexibilitu těla i ducha tím, jak tvarují postavu. Např. svetry jsou střiženy tak, aby připomínaly uniformy lyžařských instruktorů. Roláky pak rozzáří tvář díky kosočtvercovým vzorům, které vytváří dojem, jako by byl kolem krku uvázaný šátek. Polobotky s ozdobným děrováním, krátké kozačky nebo mušketýrky nad kolena a boty s gumovými podrážkami usnadňují pohyb po mokrých a zamrzlých površích, ať už se vám u pasu houpe ledvinka nebo v ruce nesete miniaturní kabelku.
sportmax_05
Novou polohu značky Sportmax charakterizují extrémní kombinace klasiky a moderních technologií.

Zdroj: Sportmax / brýle a doplňky Sportmax, účesy Holli Smith, make-up Karim Rahman / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář