Soutěže

Soutěž o eau de parfum Montblanc Signature Absolue

Montblanc Signature Absolue je zářivá květinově – ambrovo – ovocná eau de parfum. Pojďte s ní napsat novou kapitolu v knize vůní…

V roce 2020 značka Montblanc vkročila do nové vzrušující kapitoly dámských vůní Montblanc Signature. Ženy tak našly způsob, jak vyjádřit samy sebe a svůj výjimečný charakter. Název vůně, zakotvený v dědictví výroby psacích potřeb Montblanc, byl připomínkou toho, že jen málo věcí je více osobitějších, jedinečnějších a výraznějších, než jejich podpis. Pero v ruce a inkoust na papíře je trvalým otiskem ženské osobnosti a identity.

Montblanc Signature Absolue: psaní nové voňavé kapitoly
Cesta Montblanc Signature v roce 2023 pokračuje uvedením novinky Montblanc Signature Absolue. Je jiskřivá, zářivá a intenzivní. Vůně dává ženě nový způsob, jak ukázat svůj charakter, vyjadřuje touhu žít podle svých zásad, a zve další, aby následovali neodolatelnou stopu, kterou za sebou zanechává.

Kompozice vůně
Vůně se otevírá bohatými ovocnými akordy mandarinky a hrušky Williams, smíchané s růžovým pepřem, které odhalují jiskřivou ženskost. Srdce vůně se otevře jako zářivá a opulentní kytice tuberóz, doplněná o akordy exotické ylang ylang. Gurmánský charakter fazolí tonka se setkává s dřevitými tóny cedrového dřeva a dodává Signature Absolue lahodnou intenzitu, doplněnou smyslností zlatého jantaru.

Tuberóza, ylang a fazole tonka ingredience pocházejí od LMR, společnosti, která spolupracuje s lokálními výrobci po celém světě na získávání čistých, přírodních a udržitelných ingrediencí s přísným étosem naprosté transparentnosti, a zároveň podporuje environmentální management, udržitelný rozvoj a místní komunity.

Brilantnost a zářivost zlatého flakonu vůně
Zářivá a jasná vůně Signature Absolue čerpá z dalšího důležitého prvku z dědictví Montblanc, a to zlata. Hrot, který je duší ikonických psacích potřeb Montblanc, je ručně vyráběný právě z tohoto vzácného kovu. Je to tento jemný detail, jež inspiroval parfuméry k navržení nové zářivé kompozice, evokující dokonalost tohoto rafinovaného zlatého detailu, který je nadčasově spjatý se značkou.

Skrz fasetované sklo flakonu vyzařuje parfémová voda podobná zlatu. Znak na uzávěru podtrhuje značku Montblanc s naprostou vzácností. Vnější krabička je pokryta jasným a teplým zlatem s jemným vzorem Saffiano, který evokuje luxusní kožené zboží savoir-faire v Maison Montblanc. Jeho jasnost a vzácnost kontrastuje s jednoduchostí hladkého bílého pruhu, podepsaného ručně psaným logem Signature Absolue.

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a staňte se jedním ze dvou výherců této exkluzivní novinky – vůně Montblanc Signature Absolue v hodnotě 2200 Kč.
signature2Soutěžní otázka: V jakých velikostech je dostupná nová vůně Montblanc Signature Absolue?

a) EdP 30 ml, 50 ml a 90 ml
b) EdP 25 ml, 50 ml a 100 ml
c) EdP 30 ml, 50 ml a 100 ml

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 17. 9. 2023, do předmětu uveďte Montblanc Signature Absolue. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Nechcete-li tipovat a snižovat tak svou šanci na výhru, nápovědu najdete na stránkách www.gdist.cz|www.fann.cz 

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

5 komentářů

Přidat komentář