Představujeme

Umělá inteligence se stává nepostradatelným pomocníkem každého člověka

Pokud se alespoň trochu zajímáte o technologie a pracovní prostředí, zajisté jste nemohli přehlédnout rychlý nástup umělé inteligence. Ta si postupem času nalézá své uplatnění ve všech oborech, které vyžadují psychickou práci. Jedná se o dokonalou pomůcku, nebo spíše jen o nafouknutou bublinu?

Podnikatelé i zaměstnanci
Nejdříve se podíváme na několik oborů, v nichž si umělá inteligence nalezla své uplatnění. Začněme třeba u typických skladníků, kteří s pomocí šikovných aplikací dokážou na základě jednoho kliknutí spočítat potřebné množství materiálu, jeho hmotnost, najít ideální způsob uložení, nejvýhodnější dodavatele a další důležité údaje.

Majitelé firem často používají umělou inteligenci k vyhledávání vhodných zaměstnanců na sociálních sítích (například na Linkedinu). Do programu zkrátka zadají několik základních požadavků a v mžiku jim daná aplikace vyhledá nejvhodnější shody napříč online světem. Pokročilejší platformy vyhledané jedince rovnou samy od sebe kontaktují.

Fascinujícím způsobem využití je i generování nejrůznějších textů, překladů a samozřejmě i grafiky na míru. Právě tyto podklady tvoří jádro téměř každého podnikání, protože jsou základním stavebním kamenem pro lákání zákazníků.

Texty prodávají
Internet je divoké místo plné dravé konkurence, která se každým dnem snaží vám přebrat co nejvíce zájemců. K tomu využívá optimalizaci pro vyhledávače, zajímavé webovky, různé formy reklamy i příspěvky na sociální sítě. Všechny tyto kategorie staví na úderných textech, jež berou v potaz nejen algoritmus, ale i potřeby cílové skupiny. Z toho jasně plyne, že se ani zdaleka nevyplatí spoléhat v tomto ohledu sami na sebe. Můžete totiž sestrojit sebekrásnější podklady, ale ani přesto nebudou fungovat.

Ne všichni (hlavně začínající) podnikatelé mají peníze na profesionální copywritery a podobné odborníky. Mnoho z nich také nebaví čekat na výsledek práce klidně i několik týdnů. V dnešní době se naštěstí můžete v klidu spolehnout na umělou inteligenci. Dávejte si však pozor, jaký program zvolíte. Na trhu jich najdete ohromné množství, ale málokterý z nich se vyplatí. Některé z nich vám dokonce výrazně uškodí.

Spolehlivá aplikace
Dobrým příkladem funkčního programu je třeba poměrně oblíbená platforma jménem Deeply. Ta poskytuje profesionální copywritingové i grafické šablony, díky nimž zvládnete během několika málo kliknutí vygenerovat nejrůznější formy prodejních textů – příspěvky na sociální sítě, popisky webových stránek i jednotlivých produktů, blogové články, e-maily a celou řadu dalších kategorií.

Ať tak, či onak, samozřejmě si budete moci zvolit, na jakou cílovou skupinu bude konkrétní výstup cílit. Stejně tak si vyberete požadovaný tón a další základní požadavky. Nebojte se kdovíjakého programování a dalších složitých nesmyslů. Vše funguje na základě velmi jednoduché tabulky, do níž napíšete několik krátkých informací. Poté kliknete na potvrzení a v mžiku obdržíte finální a použitelný výsledek.

Podpořte své podnikání
Podobná situace platí i v případě, kdy chcete podpořit své webovky lákavou grafikou. Prodáváte například psí krmivo? Pak do tabulky napíšete stručnou představu ohledně obrázku a umělá inteligence jej vygeneruje. Tímto způsobem si během několika málo minut vytvoříte veškeré důležité podklady.

Zdá se vám to neuvěřitelné a potřebujete se přesvědčit na vlastní oči? Žádný problém. V tom případě navštivte internetové stránky zmíněné aplikace Deeply a vyzkoušejte si pětidenní testovací verzi zcela zdarma. Stačí kliknout na odkaz v první půlce článku a jste tam.

Zdroj: Codemy Software s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář