Soutěže

Soutěž o letní balíček kosmetiky pečující o nohy

S letními měsíci se vrací nejen slunce a oblíbené aktivity, ale také se vrací nepříjemné pocení a zápach nohou. Ale nebojte se, máme pro vás řešení! Chystáte se na intenzivní trénink, běhání nebo chcete mít jistotu, že vaše nohy zůstanou svěží, krásné a zdravé i v těch nejteplejších dnech? Produkty od Burgit vám pomohou v péči o vaše nohy zjednodušit a zajistit, aby vaše nohy zůstaly v kondici po celé léto!

S Deodorantem do bot Hygiene Active od Burgit se můžete rozloučit s nepříjemným zápachem z obuvi. Jeho hygienická formule s dlouhotrvající svěžestí efektivně neutralizuje nepříjemný pach potu a to bez použití aerosolu.

Pro dlouhodobou ochranu před zápachem a nepříjemným pocením nohou je tu Antitranspirant na nohy Extra Strong, který chrání až po dobu 24 hodin. Jeho speciální formule poskytuje okamžitý chladivý efekt a zajišťuje dlouhotrvající svěžest během celého dne. Ideální volba pro aktivní jedince, kteří chtějí udržet své nohy čerstvé i při nejnáročnějších sportovních aktivitách.

Po náročném dni je odpočinek pro nohy důležitý. S Výživnou maskou na nohy od Burgit si můžete dopřát lázeňský zážitek přímo z pohodlí domova. Díky složkám jako je hyaluron, urea a mandlový olej intenzivně hydratuje a regeneruje vaši kůži, zanechávající ji hladkou a krásnou.

Pokud se vaše paty potýkají s popraskanou a suchou kůží, je tu Hojivá mast na popraskané paty, která obsahuje zinek, panthenol a včelí vosk. Tyto složky společně pomáhají obnovovat a hydratovat pokožku, přinášejíce tak úlevu vašim nohám.

Soutěž: Připravte se na letní dobrodružství s péčí o vaše nohy! Vaše nohy budou vždy svěží, zdravé a krásné s produkty Burgit, které můžete získat v naší nové soutěži. Balíčky kosmetiky pečující o nohy již čekají na své 3 výherce.
fotka k článku na KK - 1Soutěžní otázka: Jak dlouho dokáže Antitranspirant na nohy Extra Strong ochránit vaše nohy před zápachem a nepříjemným pocením?

a) až 8 hodin
b) až 16 hodin
c) až 24 hodin

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 7. 7. 2024, do předmětu uveďte BURGIT. 3 autoři správné odpovědi od nás obdrží kosmetický balíček Burgit pro péči o nohy.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem. V případě zájmu si mohou výhru vyzvednout (po výzvě) v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář