Soutěže

Soutěž o pět výtisků románu Barbary Erskinové – Spáčův hrad

Barbara Erskinová zúročuje v každé ze svých knih svůj hluboký zájem o historii a o dávná tajemství spojená s nadpřirozenými jevy. Děj nového, již čtrnáctého románu této oblíbené autorky se opět odehrává ve dvou časových rovinách – v současnosti a v neklidném 15. století.

Spáčův hrad
Hrdinkami románu Spáčův hrad jsou dvě mladé ženy – Catrin a Miranda. V roce 1400 se na velšských hranicích schyluje k válce. Catrinin otec je věštec a hraje nebezpečnou hru v centru zuřivého soupeření mezi velšskými knížaty a anglickými pány. Catrin, která má též věštecké schopnosti, se ocitne ve zdech hradu Sleeper a je vyzvána, aby předpověděla osud Walesu, ona však vidí jen blížící se válku a krev a ví, že i její život bude ohrožen.

V roce 2015 odjíždí ovdovělá Miranda na hrad Sleeper, aby unikla realitě a uspořádala si myšlenky. Pomalu cítí, že se v samotě hor probouzí k životu, ale pokaždé, když zavře oči, její sny ožívají. Setkává se v nich s mladou dívkou, která křičí a vztahuje k ní ruce. Zdá se, že jí může pomoct jen ona, Miranda…
soutez_brana_erskinova_spacuv_hrad_02
Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte správně na otázku a získejte šanci vyhrát jednu z pěti publikací Spáčův hrad.

Soutěžní otázka: Jaký název má román Barbary Erskinové, jež se odehrává v Suffolku a jehož protagonisty jsou Ken, Zoe a Lee?

a) Údolí havranů

b) Dům ozvěn

c) Řeka osudu

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.brana-knihy.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14. 3. 2017, do předmětu uveďte SPÁČŮV HRAD. Pět autorů správné odpovědi obdrží tuto knihu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Lenú 24/06/2017 at 8.48

    Chtěla bych moc poděkovat za tuto knihu. Spisovatelku jsem neznala, obsah mě zaujal natolik, že jsem se rozhodla zkusit štěstí v soutěži, a to se usmálo :-) Po přečtení knihy jsem si koupila dalších 5 titulů od této spisovatelky a věřím, že v tom budu i nadále pokračovat :-)
    Přeji hodně štěstí, máte krásný časopis.

    Odpovědět

Přidat komentář