Soutěže

Soutěž o produkty z české domácí čokoládovny JANEK

Českou, poctivou a domácí čokoládovnou je JANEK od roku 2015. Všechno si zde tvoří sami, pečlivě vybírají jen ty nejkvalitnější suroviny k výrobě pralinek, hromad firemních čokolád na zakázku, bombonier a různých čokoládových specialit. Zde se nerozlišuje co, s čím a pro koho. Dělají jediné – čokoládu bez výmluv! A hlavně: Od začátku do konce to musí chutnat. A vonět…

Zájem o kvalitní českou čokoládu JANEK neustal ani v době koronakrize. Částečný propad ze strany obchodníků spolehlivě vybalancovali firemní zákazníci, jeden nečekaný telefonát a nový e-shop, jehož návštěvnost vzrostla během pandemie o stovky procent. V mimořádně nejisté době navíc majitelé podepsali nákup zařízení za miliony korun a rozhodli se pro zahraniční expanzi.

Pro spoustu firem znamenal 12. březen začátek konce. Pro čokoládovnu JANEK se situace zpočátku vyvíjela podobně, ale pak zazvonil telefon, který dodal optimismus celému týmu. „Asi po třech týdnech domácí karantény mi zazvonil mobil. Na druhé straně byla paní z marketingového oddělení společnosti AVAST, která mi oznámila, že by u nás rádi objednali necelých 1500 poukazů jako dárek pro své zaměstnance. Jak na nás přišli, nevíme, ale rozhodně nám tato zakázka pomohla finančně překlenout nejkritičtější období pandemie. Peníze nám poslali prakticky obratem a jejich zaměstnanci si u nás začali vzápětí objednávat čokolády. Často se navíc objednávkou dostali nad rámec poukazu, čímž nám zvýšili tržby o dalších cca 30%,“ popisuje nečekanou podporu od jedné z nejúspěšnějších softwarových firem v České republice jednatel čokoládovny JANEK, Václav Durďák a dodává: „Podobných zakázek jsme zaznamenali samozřejmě víc, ale v násobně nižších objemech. Jsme zvyklí dodávat do firem různě velké zakázky, ale tato byla co do velikosti jedna z nejvyšších v naší pětileté historii.“

V průběhu uplynulých měsíců rostl zájem o výrobky JANEK nejen mezi firemní klientelou, ale i mezi běžnými zákazníky. Firmy často nakupovaly exkluzivní čokolády jako poděkování svým zaměstnancům za skvělou práci, kterou v období pandemie vykonávali. Za nečekaným nárůstem prodejů přes e-shop však stojí zcela nové řešení a evidentní zájem lidí dopřát si v krizovém období nějakou radost. „S novým e-shopem jsme přicházeli postupně a čísla prodejů, které díky němu dnes dosahujeme, dalece předčila naše očekávání. V květnu a červnu jsme zaznamenali nárůst prodejů o desítky procent oproti lednu a únoru, kdy jsme koronavirus v České republice ještě vůbec neměli a jeli jsme ve standardním režimu. Ve srovnání za stejné období loňského roku je ten rozdíl dokonce ve stovkách procent. Kdybychom začali nový e-shop řešit až v březnu, nebo dubnu, jsem si jistý, že bychom přišli minimálně o stovky tisíc korun a pravděpodobně bychom řešili existenční problémy,“ vysvětluje Durďák prokazatelné výsledky nového e-shopového řešení.

Soutěž: Je nám ctí, že vám můžeme nabídnout ochutnávku kvalitní české čokolády v podobě 3 produktů z čokoládovny JANEK. 3 z vás se mohou těšit na 10 kusů čokoládové radosti ve formě Krabičky s pralinkami a lanýži, na hořkou čokoládu, zrníčka pravé vanilky a kapku mléka v Čokofitce a na kvalitní kakao, lahodné ořechy a nejjemnější máslo v Lískovce.
janek_2Soutěžní otázka: Ve kterém městě vznikají pod rukama čokoládových mistrů produkty JANEK?

a) Valašské Meziříčí
b) Rožnov pod Radhoštěm
c) Uherský Brod

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách: www.cokoladovnajanek.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 24. 8. 2020, do předmětu uveďte JANEK. 3 výherci od nás obdrží dárkový balíček produktů z české domácí čokoládovny JANEK.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C, výherci: Bořek N., Plzeň, Romana T., Líšeň, Zuzka J., Rokytnice.

Doporučené

Přidat komentář