Soutěže

Soutěž: Party hra Devadesátky: Prožij a přežij!

Vzpomínáte si, co jste tehdy nosili? Co se hrálo za počítačové hry? Jak to vypadalo v restauracích? Čím se jezdilo? Pamatujete na kazety a diskety? A jaké to bylo v době bez mobilů a internetu? Vybavíte si nejznámější kriminální kauzy? Nebo jak jste prožívali vítězství v Naganu?

Soutěž: První várka hry byla beznadějně vyprodaná, nyní už je opět na skladě a my jsme rádi, že můžeme jednomu z Vás dopřát možnost získat ji v naší soutěži.

Ve hře budete popisovat výrazy týkající se devadesátek, poslouchat a hádat dobové hity, předvádět filmy a televizní pořady a trochu rýmovat. Připomenete si nejzajímavější momenty divokých a nespoutaných devadesátek. Čelit budete i nečekaným dobovým nástrahám. Vyhrává tým, který se dostane jako první do roku 2000.

Devadesátky: Nejzábavnější party hra pro všechny, kteří prožili devadesátky.

Hra obsahuje 540 karet a 3 820 úkolů, takže se vám nikdy neohraje.

Poznáte písničky 90. let? Uhádnete, co běželo v kinech? A vzpomenete si na devadesátkové televizní pořady a seriály? Tak schválně…
RETROSoutěžní otázka: Pro kolik hráčů je hra určena?

a) 3 až 6
b) 3 až 12
c) 3 až 20

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 25. 2. 2024, do předmětu uveďte DEVADESÁTKY. Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.familium.cz. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží party hru Devadesátky v hodnotě 890 Kč. Výherce bude o výhře informován e-mailem, v případě zájmu si může výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář