Soutěže

Soutěž: Pojďte s námi na největší koncert kapely UDG ve Fóru Karlín

Skupina UDG má za sebou skvělou sezónu. Aktuálně se tito nepoužitelní polobozi, jak lze kluky z UDG nazvat právě díky hravému názvu kapely, věnují skládání nových písní, pracují na videoklipu a také se pečlivě připravují na jejich největší koncert kariéry, který si nadělili k 20. narozeninám své existence. Koncert se uskuteční 26. března ve 20 hodin v pražském Fóru Karlín.

Hodně času aktuálně tráví kapela v nahrávacím studiu. „Je to neuvěřitelný, ale naše banda je spolu už dvacet let. A protože slavíme kulatiny, chceme dát fanouškům dárek v podobě výjimečného koncertu. Plánujeme neobyčejnou show po vizuální i obsahové stránce,“ prozrazuje basista Pavel Vrzák.

„Na posledním turné jsme si udělali trochu času a pečlivě vše spočítali. Za celou dobu naší existence jsme vystřídali 17 zkušeben, 9 dodávek, 12 řidičů, 5 zvukařů, 487 holek, 658 hotelů, z toho jsme ve 13 z nich něco vyhodili z okna a kolik jsme toho vypili, tak to jsme raději nepočítali. Ale určitě toho bylo hodně, protože slavíme rádi,“ shrnul saxofonista Adam.

UDG chtějí zahrát na jejich narozeninovém koncertu ve Fóru kromě osvědčených pecek i zbrusu nové písně. „Skládání písniček nám jde nejlépe na společných soustředěních. Tentokrát před samotným koncertem vyrážíme na tři prodloužené víkendy. Tam zkoušíme, kalíme a je děsná sranda,“ popisuje průběh soustředění zpěvák Petr Vrzák.

Pro fanoušky jsou připraveny různé vstupenkové balíčky. Od klasických jednotlivých, po skupinové slevy pro 4, 5, 8 či 10 osob. Stále je možnost koupit lístky s merchem kapely, VIP vstupy jsou již vyprodány. Cena vstupenky za osobu je 500 Kč.

Soutěž: Chcete se stát součástí oslav 20. výročí vzniku kapely UDG? Není nic jednoduššího, než odpovědět správně na otázku a 3 z vás pošleme na koncert i s doprovodem. Můžete tak sebou vzít někoho, s kým si tuto kalbu naplno užijete!
udg_karlin
Soutěžní otázka: Jak se jmenuje basák kapely UDG?

a) Pavel Vrzák
b) Adam Kupera
c) Guillaume Kondracki

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 3. 2020, do předmětu uveďte UDG – KONCERT. Tři autory správné odpovědi pozveme i s jejich doprovodem na koncert skupiny UDG do pražského Karlína.

Nepodaří-li se vám získat vstupenky v naší soutěži, můžete je zakoupit zde.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A, výherci: Pavla V., Štěnovice, Květa H., Praha, Dana L., Karlovy Vary.

 

Doporučené

Přidat komentář