Soutěže

Soutěž: Pořiďte svým blízkým originální adventní kalendář

Čas vánočních svátků a adventu se blíží a mnoho z vás již přemýšlí, jak a čím tento rok své blízké potěšit. Obchody se postupem času začnou zdobit tématickými dekoracemi a samozřejmě plnit nakupujícími, kteří hledají nějaký buď náhodný nebo konkrétní dárek. Na pultech se v předvánočním čase začnou objevovat čokoládové sladkosti a jiná lákadla zejména pro ty nejmenší z nás, děti. Začátek adventu mimo jiné hlásá, že Vánoce jsou opravdu blízko a už první den v prosince si každý může otevřít první okénko v adventním kalendáři a potěšit své chuťové buňky. Proto buďte tento rok styloví a pořiďte sobě či svým blízkým, kamarádům a kolegům první dárek již před Vánocemi – originální CEWE adventní kalendář s vlastní fotografií a překvapením uvnitř.

Soutěž: Sdílejte důležité okamžiky ve vašem životě. Vyhrajte jeden ze tří voucherů na originální CEWE adventní kalendář s vlastní fotkou a čokoládou kinder® nebo Ferrero v hodnotě 1000 Kč s platností do 30. 11. 2019.

Osobitý dárek plný vzpomínek na celý život.
Kalendáře s vlastními fotografiemi rodiny, domácích mazlíčků, sdílenými momenty a událostmi z vašeho života můžete mít hned v několika provedeních. Výběr typu, designu nebo motivu kalendáře je jen na vás. Dovnitř si můžete dát vlastní náplň v podobě překvapení nebo rovnou objednat čokoládovou verzi kinder®, Ferrero či s pralinkami kinder® Schoko-bons. Všechny kalendáře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního odolného papíru a obrázky jsou vytištěny velkoplošným brilantním tiskem. Dva otvory na zadní straně slouží jako praktický držák na zeď. Dejte lidem kolem sebe najevo, že na ně myslíte a zapojte se do soutěže!

Na webových stránkách www.fotolab.cz si zvolte typ kalendáře, vyberte vlastní oblíbenou fotografii, design a motiv. To vše můžete doladit vlastními texty či kliparty, nahrajte do programu a vyberte si možnost vyzvednutí. Na výběr je hned několik variant, takže se nestane, že byste museli pro zakázku někam daleko. Hotovou zakázku vám doručí přímo na vámi zvolenou adresu poštou nebo si jí můžete vyzvednou sami na jednom z 49 výdejních míst CEWE FOTOLAB a na dalších 600 partnerských místech po celé České republice. Adventní kalendář s hlavní fotkou vpředu a dalšími 24 malými obrázky v každém okénku, u kterých se vám jistě vybaví krásné vzpomínky a zkrátí tak čekání na Štědrý den, můžete mít již od 199 Kč.

Adventní kalendář s vánočními motivy můžete mít i s vlastní náplní. Z boční strany lze vytáhnout plastový zásobník, do kterého můžete vložit jakékoli vlastní překvapení a obdarovanému člověku tak udělat radost přímo na míru. Cena tohoto kreativního kalendáře je 489 Kč. Všechny děti jistě potěší čokoládový adventní kalendář, který můžete objednat ve velikostech A4 nebo rovnou XXL. Od 449 Kč tak kromě hlavní fotografie vpředu bude čekat na obdarovaného 24 čokoládových výrobků Kinder. Prémiový adventní kalendář FERRERO je ideálním řešením pro všechny milovníky čokolády. Kromě krásné osobní fotografie na přední straně má 24 okének s pralinkami Raffaello, Ferrero nebo Ferrero Rocher. Tímto dárkem tak zpříjemníte adventní dobu svým kolegům či blízké rodině již od 599 Kč. Letošní novinkou je adventní kalendář s překvapením za 1 199 Kč, který obsahuje 11 Kinder vajíček a pralinky Kinder Schoko-bons. Adventní kalendář DELUXE za 1 799 Kč vás dostane krásným exkluzivním provedením ve výjimečném formátu a s překvapením v každém okénku. Jednotlivá čísla se zlatým efektem jsou vidět na první pohled, ale i cítit na dotek. Jedná se o limitovanou edici v počtu 3000 kusů plných sladkých překvapeních značky FERRERO.

Více informací včetně návodu naleznete zde.
CEWE_advetni_kalendar
Soutěžní otázka: Z kolika možností adventního kalendáře si na stránkách www.cewe.cz můžete vybrat?

a) 8
b) 9
c) 10

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na otázku na stránkách www.cewe.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 8. 11. 2019, do předmětu uveďte ADVENTNÍ KALENDÁŘ. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží voucher na nákup adventního kalendáře v hodnotě 1000 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Michal K., Odolena Voda, Petra M., Praha, Janka V., Beroun.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář