Zdraví

S energií z přírody zvládnete podzim i zimu

Podzim je krásné období, kdy se stromy zbarvují do červena a postupně přichází v ideálním případě bílá zima. Jakkoliv se během podzimu můžeme těšit ze spousty darů přírody, tak nám tuto radost často překazí nějaká viróza či nachlazení. Období „chřipek“ si nelítostně vybírá svoji daň nejen u dospělých, ale hlavně u školkou a školou povinných dětí. Překonat to a hlavně onemocněním i předcházet můžete díky přípravkům od české firmy Energy, která do nich čerpá energii přímo z přírody.

Zatímco v září a na začátku října jsme ještě nabití energií a vitaminem D ze slunce, s přicházejícími pozdně podzimními a zimními pošmournými dny se naše imunita snižuje. Nedostatek slunce, náročný pracovní a školní kolotoč a předvánoční stres nám ubírá i na psychické pohodě a nachlazení či viróza oslabený organismus napadnou s rychlostí blesku.

Neexistuje nemoc, jen disharmonie
„Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.“ Tak zní jedno ze stěžejních hesel společnosti Energy, v jejímž portfoliu najdete celou řadu bylinných koncentrátů, krémů, čajů i kosmetiky a dalších produktů, které vám pomohou překonat nejeden zdravotní problém přirozenou cestou a bez léků. Jejich bylinné extrakty se od jiných liší především bioinformační složkou. Biorezonance vychází z toho, že všechny buňky nebo látky – tedy třeba právě bylinné extrakty – mají svoji frekvenci, vlastní elektromagnetické vlnění. To se dá změřit a využít v medicíně i kosmetice. Pokud se s bioinformacemi nakládá správně, jejich frekvence dokáží zharmonizovat vaši vnitřní energii a tím vás posílit, ozdravit i zkrášlit. Ne nadarmo se o někom říká, že vyzařuje pozitivní energii, a to samé platí i pro vhodně získané výtažky. Ve výrobcích od Energy najdete to nejlepší z tisíciletého poznání bylinkářů, tradiční čínské medicíny, aromaterapie a to vše v souladu s výše popsanou biorezonancí.
Kromě bylin sbíraných ve volné přírodě značka Energy garantuje certifikované bio/organic suroviny. Výrobky „ORGANIC“ jsou certifikovány organizací ABCERT AG (CZ-BIO-002).

Duševní pohoda, půl zdraví
O propojenosti a neoddělitelnosti psychiky a fyzična každého lidského těla toho bylo sepsáno mnoho a ne nadarmo je na vzestupu i přístup známý jako celostní medicína. To samé vědí i v Energy a o tělo se tak snaží pečovat ze všech stran. Účinné látky v bylinných extraktech louhovaných v termální vodě se starají o fyzickou stránku, aromaterapeutická složka zase potěší smysly a navodí psychickou pohodu. A koneckonců díky kosmetické řadě Energy Beauty se můžeme na stejných principech postarat i o naše „vnější tělo“. V nadcházejícím podzimním a zimním období je potřeba posílit zejména přirozenou imunitu a harmonizovat právě ty orgány, které se o ni umí postarat – tedy zejména dýchací a trávicí systém. Jak toho docílit? Kromě pestré stravy, otužování a dostatku zdravého pohybu třeba právě díky produktům nabitým přírodní energií.
energie_podzim_zima_01
Vironal – celkové posílení imunity

Výtažky z lípy, mateřídoušky, lékořice, potočnice, divizny a řady dalších bylin v kombinaci s přírodními silicemi funguje doslova jako bariéra proti kapénkovým infekcím. Účinný je jako prevence nebo ve zvýšeném dávkování i během akutního onemocnění. Z pohledu psychiky vám Vironal dodá pocit jistoty, že si ochráníte svůj životní prostor nejen před infekcemi, ale v celkovém významu.

Síla grapefruitu v Grepofitu
Grepy jsou známé pro své silné antimikrobiální účinky. Grepofit je k dostání jako klasické kapsle nebo jako kapky, sprej do krku a nosní sprej. Jejich složení se mírně liší podle toho, kde konkrétně mají pomoci – v kapkách a kapslích najdete echinaceu, šalvěj lékařskou a ibišek súdánský, ve spreji do krku také česnek, propolis a mentol, v nosním spreji myrtový olej a kyselinu hyaluronovou, které zároveň pečují o nosní sliznici.
energie_podzim_zima_02
Sea Berry oil, zázrak tibetského rakytníku
Rakytník je jeden z nejbohatších zdrojů vitaminu C, který je pro posílení imunity naprosto zásadní. V lékárnách a obchodech seženete spoustu druhů „céčka“, většina z nich má ale jen velmi omezenou vstřebatelnost – to ovšem u rakytníkového oleje neplatí. Při výrobě našeho rakytníkového oleje se používají pouze semínka ručně sbíraných plodů tibetského rakytníku. Šetrná extrakce navíc zajišťuje násobně vyšší koncentraci účinných látek než je v rakytníku sibiřském nebo evropském. Obsahuje přírodní koncentrát vitaminů A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P (rutin), dále karotenoidy, flavonoidy, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, -6, -9. Semena jsou také zdrojem vzácné kyseliny omega-7, která se jinak v přírodě vyskytuje velmi zřídka. Rakytníkový olej vás zbaví únavy a doslova nabije energií!

Maca, legenda z peruánských And
Maca se v tradičním léčitelství používá už celá staletí. Jedná se o prášek z hlízy rostliny Lepidium meyenii, který si můžete koupit v praktických kapslích. Maca vám doplní energii nejen během podzimních či zimních splínů. Efektivně pomáhá i lidem se závažnými onemocněními jako chronický únavový syndrom a další. Tato rostlina je doma na náhorních plošinách obklopených vápencem, dolomitem a dalšími minerálními horninami, které díky větru a dešti obohacují tamější půdu. Maca vám doplní energii nejen během podzimních či zimních splínů. Efektivně pomáhá i lidem se závažnými onemocněními jako chronický únavový syndrom a další. Mezi nejdůležitější účinné složky Macy patří vitaminy (C, E, B1, B2,B6, B12) a aminokyseliny (leucin, lyzin, metionin, valin, arginin, alanin, tyrozin, kyselina asparagová a glutamová), steroly, mastné kyseliny (omega-3, -6, -9) a minerály (železo, zinek, sodík, hořčík, vápník).

Více o produktech Energy najdete na stránkách www.energy.cz.

Zdroj: Energy / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář