Soutěže

Soutěž: Rebarbora a divoká třešeň – když se protiklady přitahují…

Vybavte se s příchodem jara novou kosmetikou. Po zimě může být pokožka unavená, vysušená a bez vitality. Produkty Manufaktura z nové limitované řady Rebarbora & divoká třešeň dodají kůži, vlasům, rtům i pleti potřebnou dávku hydratace, regenerace a připraví je tak na léto, aby mohli zazářit v plné kráse.

Kosmetika s výtažky z rebarbory dodá pokožce i tělu vitalitu, vyživuje pleť, intenzivně hydratuje, regeneruje a omlazuje. Výbornou společnost dělá rebarboře divoká třešeň. Výtažky z ní mají rovněž skvělé anti-agingové, zvláčňující a revitalizujícími účinky. Dokonale tak umocňují účinky rebarbory. Díky její sladké vůni, která se báječně snoubí s jiskřivou hořkostí rebarbory, vytváří báječné souznění vůní i účinků. Kosmetické produkty z limitované edice Rebarbora & divoká třešeň se pyšní jemným složením s vysokým obsahem látek přírodního původu (až 98,98 %), které odpovídá nejmodernějším kosmetologickým trendům pro maximální šetrnost vůči pokožce. Edice je doplněna o poctivý sirup pro přípravu lahodných domácích limonád.

Soutěž: Pro 5 z vás je připraven krásný a voňavý balíček limitované edice Rebarbora & divoká třešeň od české značky Manufaktura v hodnotě 716 Kč.

Balíček obsahuje:
Svěží poctivý sirup Rebarbora a divoká třešeň
Jemný hydratační sprchový gel a šampón s výtažky z rebarbory a divoké třešně
Hydratační sametové tělové mléko s výtažky z rebarbory a divoké třešně
Revitalizující hydratační krém na ruce s výtažky z rebarbory a divoké třešně
Beautiful brunette girl posing over Pink Spring Cherry blossoms. Enjoyment. Beauty girl.
Soutěžní otázka: Jakými účinky se vyznačují výtažky z rebarbory a divoké třešně?

a) peeling a zjemnění kůže
b) hydratace, omlazení a ochrana pleti
c) odlíčení a čištění pleti

Více informací o edici a tipy na relaxační domácí lázně či zkrášlující rituály s českou kosmetikou Manufaktura najdete na www.manufaktura.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 28. 3. 2019, do předmětu uveďte MANUFAKTURA – REBARBORA. Pět autorů správné odpovědi obdrží voňavý balíček Manufaktura v hodnotě 716 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář