Představujeme, Pro maminky

The Simpsons: Hustý vitaminy pro školáky

Vitaminy The Simpsons od VITARu jsou speciálně vyvinuté pro školáky a potřeby jejich organizmu. Pomáhají řešit slabší místa ve výživě školáků doplňováním důležitých látek, jakými jsou vitaminy, minerální látky, omega 3 mastné kyseliny, nukleotidy a další.

Možná byste se divili, ale nedostatkem vitaminů, minerálních látek a stopových prvků mnohdy trpí i školáci, kteří jí pravidelně, nemají potravinovou alergii a neodmítají žádnou z nabízených potravin. Důvodem může být nedostatečná kvalita potravin, jejich zpracování nebo skladba jídelníčku.

Imunitu dětí můžete posilovat chutně a hravě. Víme, jak na to!

The Simpsons MULTIVITAMIN – Šumivé tablety s příchutí maliny
Multivitamin The Simpsons od VITARu obsahuje kombinaci vitaminů volených podle potřeb organizmu školáků. Výrobek je obohacen o vápník, který s vitaminem D3 přispívá k udržení optimálního stavu kostí a zubů dětí.

Vitaminy skupiny B, C a E přispívají k: správné funkci imunitního systému, normální činnosti nervové soustavy, ochraně před oxidativním stresem.

The Simpsons MULTIVITAMIN + KOLOSTRUM – Multivitaminové tablety s kolostrem ve třech ovocných příchutích – meruňka, borůvka a lesní jahoda. S přírodními aromaty a hroznovým cukrem.
Tablety The Simpsons od VITARu s kolostrem jsou vitaminy pro školáky na každý den. Kolostrum je tzv. prvotní mléko, první potrava novorozence. Dodává mu vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory a protilátky. Navíc stimuluje jeho imunitu, k jejíž podpoře slouží také vitaminy B a C. Přípravek je obohacen o vitamin D3, který je potřebný pro normální vývin a růst kostí u dětí.

Vitaminy skupiny B, C a E přispívají k: ochraně před volnými radikály, snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.
vitar_vitaminy_the_simpsons_02
The Simpsons MULTIVITAMIN ŽELÉ – Želé s obsahem vitaminů, minerálních látek a extraktu ze šípku v pěti ovocných příchutích – grep, jahoda + malina, pomeranč, citron, jablko.
Nedostatečný přísun prospěšných látek může tělo zaznamenávat po celý rok, bez ohledu na roční období či počasí. Záleží spíše na denním programu, intenzitě aktivity, skladbě jídelníčku a aktuální kondici dítěte. Povzbuďte vaše školáky a dopřejte jim každé ráno The Simpsons MULTIVITAMIN ŽELÉ od VITARu.

Vitaminy skupiny D3 a zinek přispívají k: správnému vývinu a růstu kostí u dětí, normální funkci imunitního systému, udržení dobrého stavu kostí a zubů.

Všechny výrobky z řady The Simpsons koupíte v lékárnách a na www.nasevitaminy.cz.

Zdroj: Vitar, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář