Soutěže

Soutěž: Rowenta Power Straight Brush – žehlicí kartáč

Rowenta Power Straight Brush je první žehlicí kartáč, který byl klinicky testován na vlnitých, kudrnatých a silně krepatých vlasech. Díky unikátní výkonné technologii je rychlejší a šetrnější než žehlička, ušetří vám až třetinu času bez ohledu na to, jak nepoddajné vaše vlasy jsou. Keramické štětiny jsou na kartáči optimálně rozvrženy tak, aby vlasy netahaly, a přitom jimi precizně procházely. Teplo stejnoměrně sálá ze štětin a také z těla kartáče. Možnost nastavení 3 teplot pro všechny druhy vlasů zvyšuje účinnost i rychlost žehlení. Keramický povrch štětin s vysokou kluzností vlasy chrání před poničením a generátor iontů se postará o lesklé a hladké vlasy.

Kudrnaté a krepaté vlasy už nemají šanci! Dopřejte si pocit z krásných vlasů každý den!
soutez_rowenta_power_straight_brush_02
Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a získejte možnost vyhrát žehlicí kartáč Rowenta v hodnotě 1799 Kč.

Soutěžní otázka: Mezi další novinky značky Rowenta patří také pečující Automatická kulma s keratinem a arganovým olejem pro dokonale leské lokny, které dlouho vydrží. Naše otázka zní – kolik možností nastavení teploty a času nabízí Automatická kulma Rowenta Premium Care So Curls?

a) 10
b) 11
c) 12

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete na stránkách www.rowenta.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 11. 2018, do předmětu uveďte ROWENTA – KARTÁČ. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží Rowenta Power Straight Brush – žehlicí kartáč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář