Soutěže

Soutěž s Annabelle Minerals o pleťová séra i v miniaturním provedení

Nová pleťová séra Annabelle Minerals, která byla speciálně vyvinuta pro urychlení regenerace, rozjasnění a vyhlazení pokožky obličeje jsou k dostání i v mini provedení.

Soutěž: Vyzkoušejte tři pokročilá séra Annabelle Minerals pro komplexní péči o pleť. Sada SKIN MUST HAVES je určena k testování, na cesty nebo jako skvělý dárek, nachází se v ní miniatury o obsahu 3 ml. V lahvičkách s pipetami najdete sérum s vitamínem C Glow Juice, niacinamidové sérum Clarity Juice a retinolové sérum – Repair Juice. Sada SKIN MUST HAVES čeká na každého ze čtyř výherců. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí na své straně.

Vyberte si to pravé sérum pro vaši pleť
GLOW JUICE – sérum s 20 % vitaminu C, kyselinou ferulovou, vitaminem E a quercetinem. Má silné antioxidační vlastnosti a působí proti stárnutí. Obnovuje jas a pružnost pokožky. Posiluje, hydratuje a vyživuje. Ideální je k rannímu použití.
CLARITY JUICE – sérum s 5 % niacinamidem, acetyl glukosaminem, pupečníkem asijským a bioferment rýže. Posiluje ochrannou bariéru pokožky, redukuje zarudnutí a silně hydratuje. Zklidňuje záněty a snižuje viditelnost kožních pórů. Podporuje regeneraci pokožky, zpomaluje proces stárnutí. Ideální je k večernímu použití.
REPAIR JUICE – sérum s 0,3 % retinolem, výtažky z vojtěšky, protěže a kmenových buněk orchidejí. Obnovuje, vyhlazuje a vyrovnává strukturu pleti. Jemně působící účinné ošetření předcházející stárnutí pleti s jemnou exfoliační schopností. Odstraňuje nedokonalosti a dodává pleti mladistvý vzhled. Ideální je k večernímu použití.

V závislosti na účincích, kterých chcete dosáhnout, můžete použít jedno sérum nebo všechna. Nezapomeňte použít Clarity Juice a Repair Juice ve své večerní péči. Glow Juice používejte ráno a při použití séra s účinnými látkami nezapomínejte na krém s vysokým SPF filtrem.

Zařaďte sérum Annabelle Minerals do své péče o pleť a sledujte, jak se vaše pleť proměňuje.
MiniséraSoutěžní otázka: Kmenové buňky ze které rostliny obsahuje pleťové sérum REPAIR JUICE?

a) z orchidejí
b) z bílých růží
c) z protěží

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 7. 5. 2023, do předmětu uveďte ANNABELLE MINERALS.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Yvetta K., Havířov, Šárka N., Bělá, Tereza H., Kozákov, Svatava Š., Praha

Doporučené

Přidat komentář