Soutěže

Soutěž s Brit – Zn.: Hledá se zábavná lahůdka

Kočky jsou šelmy a lov přímo zbožňují. Je jedno, jestli se za kořistí plíží venku mezi stromy nebo právě zahajují útok zpoza pohovky – tohle je zábava přesně podle jejich gusta! A vy byste neměli zůstávat stranou. Společná hra s lidským parťákem posiluje jejich přátelství, dělá kočičky šťastné a udržuje je fit. Obzvláště kočičí osobnosti žijící v bytě potřebují stále nové podněty, aby se v „okoukaném“ prostředí nezačaly nudit (a ničit jej). Pokud navíc k zábavě přidáte něco dobrého na zub, spokojenost vašeho mňoukajícího kamaráda bude zaručena. Jak tedy kočičku potěšit?

Než přistoupíte k samotné hře, potřebujete upoutat kočičí pozornost. K tomu je ideální drobná pochoutka. Plusové body vám zaručeně přinesou pamlsky Brit Care Cat Snack Superfruits v „shake shake“ dózičce, kterou stačí zachrastit a chlupatý mlsoun se vám do vteřiny ovine kolem kotníku.

Zn.: Hledá se zábavná lahůdka
Stali jste se terčem jeho zájmu, bod pro vás. Tak si pojďte hrát! Nezapomínejte, že máte co dočinění s neohroženým predátorem, který zbožňuje lov. Proto mu ho do sytosti dopřejte. Kočičí důvtip a vrozené instinkty snadno rozproudíte, když malému tygrovi schováte jeho oblíbenou mlsku a necháte ho, aby ji ukořistil.

Soutěž: Přesně to zhmotňuje nový Brit Care Cat GIFT BOX 2v1 značky Brit, vašeho oblíbeného výrobce českých (ale i světových!) krmiv pro domácí mazlíčky. Ten funguje nejen jako dárková krabice plná zdraví prospěšných delikatesek, ale i jako důmyslná hračka pro všechny šelmy. Vršek a okraje boxu zdobí výřezy, kterými může kočka vylovit hračku nebo snacky umístěné uvnitř. Vrchní otvory slouží k přímému útoku tlapkou, boční díry umožňují pozorovat kořist.

A právě tyto boxy (každý v hodnotě 580 Kč) u nás čekají na své 3 výherce.

Krabice obsahuje výběr z několika receptur pamlsků Brit Care Cat Snack i kapsiček Brit Care Cat Fillets in Jelly a Fillets in Gravy. Pod víkem se dále ukrývají Brit Care Cat konzervičky, funkční pasty pomáhající kočičkám proti chlupovým chomáčům v trávicím traktu a vzorky nových Brit Care Cat granulí s čerstvým masem. A chybět nemohou ani dvě myšky s ocáskem z peří a rolničkou uvnitř, které́ každou šelmu zaručeně přivedou do lovecké extáze. Nový box si zkrátka každá kočka zamiluje. Že si vaši blízcí přivedli domů novou kočičí lásku? Tímhle dárkem určitě potěšíte jak ty dvounohé, tak ty čtyřnohé.
1Soutěžní otázka: Který produkt není součástí dárkového boxu pro kočky?

a) Brit Care Cat Krůtí paté se šunkou
b) Brit Care Cat Funkční pasta ANTI HAIRBALL s taurinem
c) Brit Care Cat Grain-Free HAIRCARE HEALTHY AND SHINY COAT

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 3. 2021, do předmětu uveďte BRIT – CAT. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.krmivo-brit.cz. Stejně tak zde najdete další spoustu dobrot pro svého zvířecího parťáka.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Vít K., Praha, Petra Š., Prachatice, Leona P., Šumperk.

 

Doporučené

Přidat komentář