Soutěže

Soutěž s L’Occitane a filmem Dokonalý šéf

L’Occitane & Dokonalý šéf přichystal překvapení pro milovníky bambuckého másla: Limitovanou láskyplnou edici pro ni & pro něj.

Povinná výbava na ruce a rty od francouzské kosmetické značky L’Occitane z limitované edice Soledad bude v prodeji až v zimě, vy ji však můžete už nyní exkluzivně vyzkoušet v mini verzi!

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte kosmetickou taštičku, Balzám na rty bambucké máslo 4 ml, Balzám na rty bambucké máslo & růže 4 ml, Krém na ruce bambucké máslo 10 ml a Krém na ruce bambucké máslo & růže 10 ml, vše z limitované ilustrované edice, kterou můžete sdílet se svou láskou.
soutez_loccitane_burnt_02
Pokud se Vám nepodaří vyhrát, máte ještě jednu šanci jak tuto libůstku získat. Přijďte v premiérovém týdnu do kina na Dokonalého šéfa, schovejte si vstupenku, předložte ji při libovolném nákupu v L’Occitane a získáte také dárek.

Film Dokonalý šéf, kde se v hlavní roli šéfkuchaře Adama Jonese objeví sympatický hezoun Bradley Cooper má premiéru 22. října.
soutez_loccitane_burnt_03
Šéfkuchař Adam Jones je prý něco jako Rollings Stones mezi šéfkuchaři. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl bývalý šéfkuchař pařížských restaurací pocit, že mu patří svět. Vždy dělal věci po svém a jediné co ho zajímalo, byla dokonalá exploze chutí na talíři. Nyní se o to musí pokusit znovu – otevřít si vlastní restauraci a získat nepolapitelnou třetí michelinskou hvězdu. Na to ale bude potřebovat získat na svoji stranu ten nejlepší tým.

Film má hvězdné herecké obsazení – kromě Bradleyho Coopera se diváci mohou těšit i na Siennu Miller, Umu Thurman, Aliciu Vikander, Lily James, Emmu Thompson, Daniela Brühla nebo Omara Sy.

Oficiální trailer:

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a získejte možnost být mezi pěti výherci kosmetické taštičky L’Occitane s dárky z limitované edice Soledad.

Soutěžní otázka: Jak se tento snímek – Dokonalý šéf – jmenuje v originále?

a) Roasted

b) Burnt

c) Baked

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 20. 10. 2015, do předmětu uveďte DOKONALÝ ŠÉF. Pět autorů správné odpovědi odměníme kosmetickou taštičkou L’Occitane obsahující Balzám na rty bambucké máslo, Balzám na rty bambucké máslo & růže, Krém na ruce bambucké máslo a Krém na ruce bambucké máslo & růže.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář