Soutěže

Soutěž se SPLAT: Získejte maximální kvalitu pro vaši ústní dutinu a zuby na celý rok

Zdá se Vám, že běžně dostupné zubní pasty v drogériích jsou zcela dostačující a šetrné k vašemu zdraví? Pojďte se trochu dozvědět o složení zubních past a navíc si zasoutěžit o krásné dárkové balení přírodních zubních past SPLAT na celý rok.

Znáte látku jako triklosan, chlorhexidin, sodium sacharin nebo sodium lauryl sulfát – SLS? Tyto látky jsou často obsažené v klasických zubních pastách, které můžete zakoupit v drogerii a maloobchodech. Například triklosan podle odborníků často přispívá k řadě zdravotních rizik jako jsou rezistence vůči bakteriím, hormonálním problémům či poruch zdraví střev. Chlorhexidin, je sice podle zubních specialistů účinné antiseptikum, ale při dlouhodobém používání vysušuje sliznici a způsobuje šedý odstín zubní skloviny.

Lotyšské přírodní pasty značky SPLAT jsou zcela přírodní, šetrné k životnímu prostředí, a přitom dodají vaší ústní dutině a zubům maximální efekt a péči. Zubní paty SPLAT jsou oproti běžným drogistickým výrobkům výjimečné mimo jiné tím, že obsahují hned 6 až 12 aktivních složek na rozdíl od 3 až 5 u zubních past běžně k dostání v drogériích.

A co syntetická antiseptika, triklosan nebo chlorhexidin, o kterých jsme psali na začátku článku? V zubních pastách SPLAT máte zaručeno, že žádné tyto látky nenajdete. Žádný výrobek SPLAT určený dětem navíc neobsahuje ani diskutabilní pěnící složku sodium lauryl sulfát – SLS a sodium sacharin – umělé sladidlo. Zubní pasty SPLAT tvoří 100% přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, nanohydroxyapatit – základní stavební složka zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny, karbamid-peroxid v mikrogranulích, biokoncentrát z levandule, aktivní uhlí z březového dřeva nebo enzymy z papáji či ananasu. A to vše s ohledem na přírodu.  Výrobky SPLAT jsou totiž vyrobeny ve vlastní EKO-továrně v ekologicky čisté oblasti Valdai. Spojte šetrnost k přírodě s maximálním užitkem pro Vaší ústní dutinu a zuby.

Soutěž: Nenechte si ujít možnost vyhrát krásné dárkové balení zubních past SPLAT na celý rok. Stačí správně odpovědět na otázku a mít trochu toho štěstí. Nechcete-li tipovat, naleznete odpověď na stránkách www.pasta-splat.cz.
zubySoutěžní otázka: Společnost SPLAT se sídlem v lotyšské Rize je na trhu:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 10. 2020, do předmětu uveďte SPLAT. Výherce bude o výhře informován e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherce: Karolína D., Jablonec nad Nisou.

Doporučené

Přidat komentář