Soutěže

Soutěž: Vyhrajte balíček vitaminů Vitar Kids s Bobem a Bobkem v hodnotě 502 Kč

Vitaminy Vitar Kids jsou speciálně vyvinuté pro školáky a potřeby jejich organizmu. Pomáhají řešit slabá místa ve výživě školáků doplňováním důležitých látek, jakými jsou vitaminy, minerální látky, nebo omega 3 mastné kyseliny.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete vyhrát jeden ze tří balíčků vitaminů pro děti. V každém balíčku naleznete Vitar Kids Multivitamin – želé, Vitar Kids Multivitamin – šumivé tablety, Vitar Kids Omega 3 + vitamíny D3, E. Jako bonus bude každý balíček obsahovat také omalovánky Bob a Bobek.

Vitar Kids Multivitamin želé: Podporujte obranyschopnost dětí doplňováním důležitých vitaminů a minerálních látek doplňkem stravy ve formě želé 5 skvělých příchutí.

Vitar Kids Multivitamin (šumivé tablety): Podpořte imunitu a vitalitu vašich dětí 11 vitaminy obsaženými v multivitaminových šumivých tabletách s příchutí maliny.

Vitar Kids Omega 3 + vitamíny D3, E: Doplňujte dětem chybějící omega 3 mastné kyseliny pro správnou funkci mozku, zraku a srdce ochucenými žvýkacími kapslemi s příchutí tutti-frutti, které jim na rozdíl od rybího oleje budou chutnat.
Back to school! Happy cute industrious child is sitting at a desk indoors. Kid is learning in class. Girl is tired and sleeps.Soutěžní otázka: Produkt Vitar Kids Multivitamin želé obsahuje 5 vynikajících ovocných příchutí. Kterou příchuť zde nenajdete?

a) jablko
b) pomeranč
c) broskev

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.vitar.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 31. 8. 2022, do předmětu uveďte Vitar Kids. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář