Soutěže

Soutěžte s námi o 3 hvězdné panenky L.O.L. Surprise! OMG Movie Velká ségra

Hvězdy filmového plátna právě vstoupily na scénu. Rozbalte OMG Velkou ségru a 25 překvapení a připravte se natočit svůj vlastní film. Bude to futuristická Gamma Babe, nepřehlédnutelná Ms. Direct nebo magická Spirit Queen? Právě jednu z nich můžete vyhrát!

V balení najdete jednu OMG Movie Velkou ségru, filmové rekvizity, doplňky, dva outfity, 3D brýle a filmovou scénu. Zkuste sesbírat všechny čtyři OMG Movie Velké ségry z této série, abyste si mohli přehrát celý příběh. Balení můžete rozložit na filmovou scénu.

Soutěž: Jak získat OMG Movie Velkou ségru v naší soutěži? Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu štěstí.
soutěž (660 × 330 px)_02Soutěžní otázka: Kolik panenek L.O.L. Surprise! OMG Movie Velká ségra potřebujete sesbírat, abyste si mohli přehrát celý příběh?

a) 2
b) 3
c) 4

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.mgae.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 9. 4. 2023, do předmětu uveďte L.O.L. Surprise! OMG Movie Velká ségra. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Vitalia S., Praha, Pavlína K., Kralovice, Štěpánka V., Poříčí.

Doporučené

3 komentářů

Přidat komentář