Testujeme pro vás

L-Tryptofan – pro duševní pohodu a klid

Žijete jako na kolotoči? Ráno vstát, obstarat děti do školy, dát se rychle do pořádku, běžet do práce, odpoledne nakoupit, uvařit, poklidit… A v noci pak nemůžete spát? Vyzkoušeli jsme pro vás přípravek, který slibuje, že vás během dne udrží v kondici a v noci pak přivodí kvalitní spánek. A výsledek? ONO to funguje!

Podpořte svou mysl, emoční rovnováhu a kvalitní spánek díky kombinaci účinných látek obsažených v doplňku stravy Vitar L-Tryptofan forte. Ten obsahuje aminokyselinu L-tryptofan vhodně doplněnou vitaminem B6, hořčíkem a přírodními extrakty z Rhodioly rosey a Schizandry pro navození psychické pohody.

Rhodiola rosea pozitivně působí na fyzický výkon a kondici. Má schopnost harmonizovat a stabilizovat činnost lidského organizmu například při stresu a úzkosti.

Schizandra pomáhá zvládat stresové situace, jako je např. zranění, úzkost, tělesná únava. Zlepšuje schopnost odolávat změněným podmínkám (adaptovat se se na ně, přizpůsobit se jim) a celkově napomáhá organizmu dostat se do mentální pohody.

Vitamin B6 přispívá ke:
– snížení míry únavy a vyčerpání
– správné psychické činnosti
– správné činnosti nervové soustavy
– správnému energetickému metabolizmu
– správné činnosti imunitního systému

L-Tryptofan forte působí ihned, zklidní a navodí kvalitní spánek, ráno nejste malátní jako po některých jiných přípravcích.
Vitar_L-tryptofan_forte_30kapslí_204K_Doporučené dávkování: dospělí 1 kapsli denně zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti.
Balení obsahuje: 30 kapslí
Cena: 204 Kč

Produkt Vitar L-Tryptofan můžete zakoupit na www.nasevitaminy.cz.

Doporučené

Přidat komentář