Představujeme

Teekanne Sencha Royal: Nový start pro vaše tělo

Začátek nového roku spolu s příchodem jara znamená nový start nejen pro přírodu, ale i pro vás a vaše tělo. Po dlouhých zimních měsících pomalu sundáváme zimní bundy a nedočkavě čekáme na příjemné sluneční paprsky, které nás prohřejí. S čajem Sencha Royal od Teekanne můžete prožít kousek svěží jarní přírody také u vás doma.

Zelené čaje jsou známy v Číně už několik tisíc let pro svou lahodnou, lehkou a příjemnou chuť, která pozitivně ovlivňuje lidský organizmus.

Obsahové látky zeleného čaje, katechiny, pomáhají zabránit hromadění tuků v těle. Zelený čaj rovněž podporuje vylučování vody z těla, a proto je ideálním společníkem při jarních detoxikačních kůrách.
teekanne_sencha_royal_02
V dnešní době je zelený čaj oblíbený po celém světě. Sencha Royal je navíc obohacen chutí exotického ovoce, které uspokojí všechny vaše smysly.

Příprava tohoto čaje je velmi jednoduchá: Čajový sáček zalijte čerstvou vroucí vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Doporučujeme použít pro každý šálek nový sáček čaje. Oslaďte dle vaší chuti.

Doporučení: Doporučujeme pravidelnou denní konzumaci alespoň 2-3 šálků a dodržování zdravého životního stylu zahrnujícího vyváženou stravu.

Více informací na: www.teekanne.cz / foto: dreamstime, Teekanne / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář