Tipy na dárky

Tipy na dárky – Vánoce 2022 II.

Vánoční nadílka je za dveřmi, a tak vám přinášíme poslední Tipy na dárky v různých cenových relacích. Tak vybírejte, je z čeho!

IPL pro hladkou pokožku bez chloupků na dlouhou dobu – Braun Silk-Expert Pro 5
IPL přístroj Braun Silk-Expert Pro 5 vám zaručí hladkou pokožku až na 6 měsíců. První výsledky se dostavují už po 4 týdnech používání! Technologie Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje sílu každého záblesku podle odstínu vaší pleti. Trvalé vysokorychlostní záblesky umožňují snadné a efektivní ošetření. Díky třem citlivým režimům, které snižují intenzitu světla na potřebnou úroveň, je šetrný k pokožce, a to dokonce i na těch nejcitlivějších místech, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin. Účinné ošetření pokožky umožňují různě široké hlavice pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda. Pokud by se přece jen stalo, že by přístroj nesplnil potřeby nebo očekávání obdarované, lze ho nyní v rámci akce Braun do 60 dní vrátit a dostat zpět plnou cenu, za kterou byl produkt zakoupen.
SE_PL5347_Braun_Eclipse_PrimaryImage03_3000x3000Cena: od 12 999 Kč
Koupíte například na: https://www.alza.cz/braun-silk-expert-pro-pl5347-ipl-d6369037.htm

Potěšte designovou lampičkou podle zvěrokruhu
Co tentokrát věnovat pod stromeček designový bytový doplněk v podobě skleněné lampičky v kombinaci s kvalitním dřevem a motivem jednoho ze 12 znamení zvěrokruhu?

Lampičky s motivem souhvězdí jednotlivých znamení z českého e-shopu Lagom.cz jsou navrženy v minimalistickém stylu, který zapadne do jakéhokoli interiéru. Motiv podsvíceného souhvězdí se dokonale vyjímá v potemnělém pokoji a může vaše myšlenky na chvíli přimět oddat se snění nekonečnému stejně jako je sám vesmír.
Návrh bez názvuCena: 1 275 Kč (www.lagom.cz)

Dárkové balení solí FLOR DE SAL D’ES TRENC od Natural Mallorca
Darujte ručně sbíranou sůl z Mallorky. Výjimečná, unikátní, úžasná. Tak by šla popsat tato sůl pocházející z panensky čistého prostředí Mallorky, která se kromě jiného může pochlubit jedním z nejčistších moří ve Středozemí. Právě v oblasti chráněného přírodního parku Salinas d´Es Trenc na Mallorce mají obrovské zkušenosti s ručním sběrem flor de sal, tedy solného květu.

Volte například: Solný květ přírodní a s provensálskými bylinkami ve vánočním balení – 2×90 g. Vánoční dárková sada obsahuje nejprodávanější a nejpoužívanější Solné květy z Mallorky. Solný květ přírodní a Solný květ s bio provensálskými bylinkami. Ideální dárek pro každého, kdo chce ochutnat Solný květ poprvé. Krásný dárek také pro všechny gurmány a kuchařky.
Dárkové balení Flor de salCena: 499 Kč (https://www.naturalmallorca.cz/darkova-baleni/)

Deštník jako skvělý vánoční dárek
Je krásný a hlavně praktický. Při výběru deštníku pro obdarovanou osobu přihlédneme nejen k věku, ale i k osobnosti. Zda je to osoba energická, sportovní, rozverná nebo šedá myška. Jaké má ráda barvy, zda bláznivé, strakaté nebo raději decentní, s jemným vzorem nebo elegantní jednobarevné. To vše je třeba si předem rozmyslet a teprve poté vybírat.

Levnější variantou je RSQ1912 Embroid. Tento elegantní pánský holový deštník je také s manuálním otevíráním a je k dostání v barvě černé, olivově zelené nebo tmavě modré.

• Potah deštníku s příměsí bavlny,
• elegantní dřevěná rukojeť,
• průměr střechy deštníku 110 cm,
• precizní zpracování,
• tradice,
• ruční práce,
• kvalita,
• originální design,
• vyrobeno v Evropě.
destnikyCena 1690 Kč (www.znackovedestniky.cz)

Po večeři potěšení
Vánoční lenošení a užívání si sváteční atmosféry snad nic nevylepší víc než klasický smetanový likér Baileys, který obsahuje prvotřídní irskou smetanu, mléko z místních farem a tradiční irskou whisky. Tuto smetanovou lahůdku si vychutnáte nejen samotnou, ale i jako součást dezertů, kávy nebo horké čokolády. Je jen na vás, jak se svou chvilku pohody s likérem Baileys rozhodnete vychutnat.
baileysObsah: 17%
Doporučená cena: 365 Kč (www.bartidashop.cz)

Upozorňujeme, že v České republice je povoleno konzumovat alkohol až po dovršení 18 let.

Vánoce s Mystery Press
Dobrá kniha pod stromeček rozhodně patří. A ty z „dílny“ Mystery Press dobré jsou. Z široké nabídky jsme pro vás vybrali:

Ruth Ware – Chata v horách
Mělo to být sedm dní lyžování, relaxace a utužování kolektivu. To by ale nesměla být hned první večer odhalena skutečná podstata setkání: vydělat okamžitě prodejem firmy miliony, nebo doufat, že jsou dotyční jako tým ještě schopni odvrátit blížící se krach.

Ne všichni přitom mají stejnou vizi, o morálce ani nemluvě. Ovšem pouze jeden z desetičlenného kolektivu je odhodlán pro svou pravdu vraždit. Do karet mu přitom hraje lavinová kalamita, která horskou chatu na několik dní zcela odřízne od civilizace…

Počet stran: 368, cena: 399 Kč (nebo za 279 Kč na stránkách mysterypress.cz)

Laura Thalassa – Rapsodie
Handlíř dokáže vyřešit jakýkoliv problém. Cena za jeho služby je však vysoká: dlužná službička, kterou si může kdykoliv vybrat. Lidé přitom ztrácí duši pro jednu dvě takové službičky. Callypso jich dluží přes tři sta. Temná new adult fantasy Rapsodie může začít…

Za co byste byli ochotní prodat vlastní duši?
Poprvé Callypso potřebovala využít Handlířovi schopnosti, když zabila vlastního otčíma. Podruhé, když ji vyšetřovala magická obdoba FBI. Potřetí, aby alespoň na chvilku měla vedle sebe přítele… a než uplynul rok, dlužila tři sta dvacet dva laskavostí. To že jí při tom zlomil srdce, Handlíř zřejmě nezaregistroval. Protože bez vysvětlení na několik let zmizel. Teď se ale vrátil a okamžitě převrátil Callypso život naruby. Tentokrát je to ovšem on, kdo potřebuje pomoc. Callypso totiž kromě toho, že pracuje jako soukromý detektiv, je také bájnou sirénou, schopnou svým hlasem přesvědčit kohokoliv k čemukoliv. A Handlíř, vládce Říše noci, bojuje s nepřítelem, jehož identita je skrytá za těly dětí, co pijí krev…

Počet stran: 368
Cena: 399 Kč (nebo za 279 Kč na stránkách mysterypress.cz)
mystery_01Jeffrey Archer – Otcovy hříchy
Postavily se mezi ně oceán, válka a dokonce i smrt. Přesto k sobě Harry Clifton a Emma Barringtonová stále hledají cestu. Jejich horoucí láska je totiž to jediné, co jim v šíleném světě kolem nich ještě dává smysl… Románem Otcovy hříchy pokračuje velkolepá Cliftonova kronika.

Odhalí Harry Clifton svou pravou identitu, čímž ohrozí ženu, kterou miluje?
Poté, co Harry Clifton dorazí do New Yorku pod novou identitou, je obratem zatčen a odsouzen za zločin, který nespáchal. Zatímco je poslán na několik let do vězení, jeho milovaná Emma cestuje do Ameriky, protože odmítá uvěřit zprávám o Harryho smrti. Roku 1941 však přichází útok na Pearl Harbor a USA se zapojují do války. Její průběh zkomplikuje osudy milenců natolik šíleným způsobem, že se jejich setkání zdá nemožné. A to přitom netuší, že daleko za oceánem kuje další pikle zhýralec Hugo Barrington…

Počet stran: 400
Cena: 429 Kč (nebo za 299 Kč na stránkách mysterypress.cz)

Text: redakce, výrobci. foto: redakce, výrobci / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář