Beauty

Urtekram Matcha: zelená pro Vaše vlasy!

Objevte účinky přes 500 let známé superpotraviny. Dánská firma Urtekram, největší skandinávský výrobce a prodejce certifikovaných bioproduktů přichází na trh s novou řadou Green Matcha. Přírodní kosmetika získala sílu zeleného čaje Matcha i ušlechtilost a jemnost japonského čajového obřadu.

Řada Green Matcha působí proti vnějším negativním vlivům, kterým jsme denně vystavováni. Zastavte se v kolotoči meetingů, práce, stresu, zhluboka se nadechněte a vychutnejte si péči o tělo a vlasy stejně tak, jako si vychutnáte dokonale a s láskou připravený šálek čaje. Produkty z řady Green Matcha pomáhají obnovit zdraví pokožky i vlasů, aktivně chrání a pomocí přirozeně se vyskytujících antioxidantů pomáhají z těla vylučovat škodlivé látky. Všechny ingredience pocházejí z ekologického zemědělství.

Produkty v bio kvalitě obsahují extrakt ze zeleného čaje Matcha a sladkovodní mikrořasy, které jsou nejlepším přírodním zdrojem nejsilnějšího antioxidantu – červeného karotenoidu (astaxanthinu). Jemná, osvěžující vůně je zásluhou růžového grapefruitu a japonského citrusu yuzu.

Produkty jsou certifikovány Cosmos Organic, Vegan a CrueltyFree. Samotný obal je tvořený ze 70 % odpadem z cukrové třtiny, tedy z rostlinných materiálů, a z 30% plasty.

Bez chemie, s respektem k životu nás všech.
urtekram_matcha_02
Řada Green Matcha pro vlasy obsahuje produkty:

Urtekram Šampon Matcha
Šampon z řady Matcha šetrně a do hloubky očišťuje z vlasů nečistoty, ale i oleje nebo stylingové produkty. Díky obsahu japonské zelené matcha a kyseliny hyaluronové vyživuje i extra suché vlasy. Extrakt antioxidantu a extrakt z mikrořasy chrání vlasy proti vnějšímu znečištění. Má 100% veganské složení a obsažené přírodní složky jsou v bio kvalitě. Určeno pro všechny typy vlasů.

Urtekram Kondicionér Matcha
Kondicionér z řady Matcha pro dokonalou výživu vlasů. S antioxidačním extraktem z japonské zelené matcha, extraktem z mikrořasy, glycerinem a kyselinou hyaluronovou, která hydratuje a chrání vlasy proti znečištění. Má 100% veganské složení a obsažené přírodní složky jsou v bio kvalitě.

Urtekram Maska na vlasy Matcha
Maska na vlasy Matcha obsahuje intenzivní složení s bambuckým máslem, japonskou zelenou matcha a mikrořasou. Je určena pro hydrataci a chrání vlasy proti znečištění. Má 100% veganské složení a obsažené přírodní složky jsou v bio kvalitě.

Všechny produkty jsou dostupné na stránkách www.urtekram.cz.

Zdroj: Urtekram, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Marika Termer 31/03/2019 at 9.40

    Dobrý den, zaujala mě nabídka Urtekram, konkrétně Urtekram Rhassoul. Na stránkách značky ani na milujubio.cz jsem ale nenašla kondicionér, není aktuálně nebo není k dispozici vůbec? Děkuji za odpověď.

    Odpovědět

Přidat komentář