Profíci radí

V době internetové je daleko snadnější nakupovat ve slevách. Jak na to?

Když se řekne slevy a akční letáky, vybavíte si fronty důchodců, které jsou k vidění každý čtvrtek od sedmi ráno v Kauflandu? Ve slevách ale nenakupují jen důchodci. Na tom chtít ušetřit přece není nic špatného. Možná je však trochu přehnané studovat všechny akční letáky a kroužkovat si, pro co půjdete v pondělí, co koupíte ve středu a jaké potraviny pořídíte ve čtvrtek. Dnes v době internetu je všechno mnohem jednodušší.

Došel vám doma olivový olej? Podívejte se, jestli na něj zrovna v nějakém supermarketu neprobíhá akce. Samozřejmě, že pokud jej nejlevněji prodávají ve vedlejším městě, vyjde vás lépe, když ho pořídíte trochu dráž v samoobsluze na konci vaší ulice. Jestliže ale žijete ve větším městě, kde si můžete vybírat, kam půjdete dneska nakoupit, není na škodu se občas orientovat podle slev. Aspoň v případě dražších produktů, nebo když kupujete něčeho větší množství.

Zapomeňte na papírové letáky, objevte Kupi.cz
Většina lidí si ještě stále prohlíží papírové letáky, jež jim chodí poštou. Přitom jde dnes všechno řešit moderněji. Podívejte se na web Kupi.cz a prohlédněte si letáky a akce tam. Přístup ke slevám mají trochu jiný. Nemusíte si prohlížet aktuální letáky a hledat, co by se vám hodilo. Místo toho lze napsat název konkrétního výrobku a ihned uvidíte, zda ho někde mají v akci. Případně prostě otevřete kategorii, která vás zajímá, a srovnáte, kde mají daný produkt za nejvýhodnější cenu.
kupi_slevy_02
Ceny můžete srovnávat i přímo v obchodě
Kupi.cz má také svou mobilní aplikaci pro Android i iOS. Chcete-li nakupovat výhodně, neměla by ve vašem telefonu chybět. Umožňuje tvořit nákupní seznamy, abyste kupovali jen to, co opravdu potřebujete, a žádné zbytečnosti. Zároveň má zabudovanou čtečku čárových kódů, takže si klidně přímo u regálu v obchodě naskenujete kód a zjistíte, zda nemají stejný výrobek někde jinde levněji. Oblíbené produkty si také můžete označit a dostanete upozornění pokaždé, když budou v akci.

Začněte konečně nakupovat chytře. Budete udivení, kolik se dá měsíčně ušetřit třeba jenom na jídle.

Zdroj: Kupi.cz retail, s.r.o. / foto: bigstock, archiv / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář