Představujeme

V obchodech Lush už na vás čekají strašidelné halloweenské produkty

Zajímá vás, co vás čeká v budoucnosti? Pak se nahlédněte do nové nahaté kolekce a zjistěte, které strašidelné halloweenské produkty na vás čekají letos na podzim. Těšte se na probublávající dýně se zářivýma očima, strašidelně černou sprchu, zářící duchy a mnoho dalšího!

Sparkly Pumpkin – pěna do koupele
Vykouzlete si nádherně kořeněnou hřejivou bublinkovou koupel se silicemi z jalovce a limet s trochou slavnostní nálady a třpytu.

Punkin Pumpkin – koupelová bomba
Až ve tmě objeví se prapodivná stvoření, a noční můry připlíží se s temnou hodinou, najděte útočiště v horké koupeli se skořicí s citrusy, co rázem obavy do stínů zaženou.

Pumpkin Spice – peeling na rty
Naleštěte rty sladce kořeněnou směsí se zázvorem a skořicí, pošlete létu polibek na rozloučenou a vytáhněte teplý svetr, podzim je tady!

Boo! – sliz do sprchy
Nechte tento strašidelný sliz s exfoliačním extraktem ze stonku bambusu vzkřísit dobrou náladu a povznést vás na duchu.

Glow Worm FUN – mycí modelína
Svítí ve tmě! Nechte tenhle voňavý zázrak prozářit vaše koupelové a sprchové zážitky. Vytvarujte tohoto červíka do jakékoli podoby, co se vám zlíbí a nechte se oslnit – když jej nasvítíte, bude zářit ve tmě! Pak se jím namydlete od hlavy až k patě včetně vlasů a opláchněte. A když ho rozdrobíte do proudu tekoucí vody, užijete si lázeň plnou pěny.

Mercury Retrograde – koupelová bomba
Než vás zachvátí chaos a obavy z hrozících záhadných setkání, zažeňte je koupelí se skořicí a těhozevem.

Ghost in the Dark – mýdlo na tělo i ruce
Střežte se všeho, co vylézá v noci! Až se budete strachy bát podívat pod postel, zalezte do koupelny, kde vás ochrání tenhle voňavý ve tmě svítící přátelský duch. Nasviťte ho pod lampou a nechte ho zahnat všechna zlá strašidla tmy. Mydlinky se strašidelně povznášející citronovou trávou a děsivě povzbuzujícím bergamotem vás zatím vynesou do nebe.
lush_02
TIP REDAKCE: Bewitched – koupelová pěna
Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v uvolňující bublinkové koupeli s kadidlem. Začmuchejte čumáčkem a nechte se okouzlit povznášející bergamotovou silicí a povědomou konejšivou ostružinovou vůní. Ať už v tomhle životě, nebo v jednom z těch dalších osmi, tuhle pěnu byste si neměli nechat uniknout.

Monsters‘ Ball – koupelová bomba
Jste zváni na okázalý rej ve vaší koupelně! Připravte se na straš(idel)ně krásné zážitky v monstrózně skvělé koupeli plné povznášejících silic. Překonejte své rozechvění a pusťte vodu. Zhluboka dýchejte a vhoďte do napuštěné vany tuhle obludku. Zatímco bude běsnit ve vaší lázni, vykouzlí povzbuzující vůni oplývající náladu zlepšující neroli.

Lord of Misrule – koupelová bomba
Hyřte s touhle rošťáckou bombou s kořeněno-bylinnou vůní pačuli a černého pepře s kapkou sladké vanilky k tomu. Při její výrobě jsme se inspirovali pohanským svátkem bláznů. Zelená bomba se bude pomalu rozpouštět ve vaší lázní, promění ji ve víno a zadovádí s praskavým práškem – a slavnost může začít!

Kolekce bude dostupná od poloviny září ve všech kamenných obchodech Lush i online.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář