Volný čas

Najděte si práci podle svého znamení

Pracujete v oboru, který vás nebaví a nenaplňuje, vystřídali jste už mnoho různých zaměstnání a stále v něm nenacházíte radost a zalíbení? Možná hledáte v oborech, které se pro vás nehodí. Zkuste se zamyslet nad tím, zda vám hvězdy nediktují víc, než jen to, jakými jste.

Dnes vám přinášíme hvězdnou inspiraci na téma: moje nejlepší práce. Jaká bude ta vaše?

Beran
Berani jsou přirozenými vůdci a tak jsou jim předurčeny řídící pozice. Mají vynikající schopnost navazovat kontakty a jednat s lidmi, jsou rozhodní a sebevědomí, mívají výjimečné obchodní nadání. Uplatňují se zejména v módním průmyslu, jako šéfové designu, v oblasti nemovitostí, často bývají velmi zručnými řemeslníky.
povolani_zverokruh_beran
Býk
Šťastného býka najdete nejčastěji v účetní nebo architektonické kanceláři, lákají je však také profese jako učitel či herec. V obchodní oblasti dosahují úspěchů v reklamě, nakladatelství, pojišťovnictví či v oblasti aukcí.

Blíženci
Blíženci jsou velmi společenští, a tak jim sedí zejména profese okolo PR, reklamy a marketingu, velice často bývají tiskovými mluvčími. Jejich vůdcovské schopnosti je dokážou katapultovat vysoko také v obchodní činnosti. Vyhnout by se měli jakémukoli podřízenému postavení.
povolani_zverokruh_blizenci
Rak
Raci vynikají zejména jako pečovatelé (především ženy), kuchaři, učitelé či osobní asistenti. Ti více ctižádostiví pak zamíří rovnou do byznysu, nejčastěji do oblasti bankovnictví a nemovitostí. Hodně Raků najdete také mezi herci, výtvarníky a fotografy.
povolani_zverokruh_rak
Lev
Lvi se velmi rychle učí, a tak je nejčastěji uvidíte mezi herci a baviči. Dávají přednost takovému zaměstnání, které jim umožní poznávat a cestovat. Často jsou na volné noze, nesnáší okovy. Velkých úspěchů dosahují také na poli obchodu.
povolani_zverokruh_lev
Panna
Panna najde nejčastěji své vysněné zaměstnání v oblasti zdravotnictví, léčitelství, výživového poradenství, jako instruktor jógy či masér. Jejich všestranné nadání jim však zaručuje úspěch v mnoha profesích – v obchodě, v různých tvůrčích oblastech či ve světě zábavy.

Váhy
Není asi velkým překvapením, že Váhy bývají velmi často dobrými právníky či soudci. Milují však také módu a umění, najít je tak můžete mezi módními návrháři nebo make-up artisty. Jejich schopnost jednat s lidmi z nich dělá také dobré reklamní agenty, novináře nebo PR manažery. Láska k hudbě je může zavést i do světa zábavy.
povolani_zverokruh_vahy
Štír
Štíři bývají velmi ambiciózní, umí to s penězi i s lidmi, bývají tedy dobrými bankéři a obchodníky, ale také právníky. Silné pečovatelské sklony je mohou zavést také do oblasti pečovatelských služeb nebo k léčitelství.

Střelec
Střelci se nejčastěji nacházejí v oblasti tvorby webových stránek nebo online obchodu. Jejich komunikační schopnosti jim umožňují vyniknout také na poli marketingu a propagace. Úspěšní mohou být ve světě médií i politiky. Svou soutěživost často uplatňují ve světě sportu.
povolani_zverokruh_strelec
Kozoroh
Kozorohové jsou především workoholici. Najdou-li svou vysněnou práci, věnují ji veškerý možný čas, a to i na úkor rodiny či odpočinku. Není tedy překvapením, že je v mnoha oborech najdete na vrcholu pyramidy. Bývají dobrými producenty či režiséry, ale také obchodníky, účetními, ekonomy a analytiky. Láká je však také svět módy, hudby a divadla.

Vodnář
Vodnáři jsou snílky a bohémy zvěrokruhu. Jsou však také velmi mnohostranní – vynikají v oblasti umění a reklamy, tvorby počítačových programů, daří se jim v obchodu i bankovnictví, bývají dobrými právníky i politiky. Jejich touha po poznání je často zavede k oborům na poli vědy a filozofie.
povolani_zverokruh_vodnar
Ryby
Ryby potřebují zaměstnání s možností kariérního růstu a přátelskou atmosféru, často je najdete mezi zdravotníky či terapeuty, ještě častěji mezi umělci a sportovci.

text: redakce / foto: bigstock

Doporučené

Přidat komentář