Beauty

Vavavoom odměňuje zákaznice za odpovědný přístup ke kráse

Za pět použitých obalů renomované britské značky Emma Hardie získají zákaznice Vavavoom odměnu v podobě produktu zdarma. Prázdná balení poputují do Centra využití odpadu s jistotou odborné likvidace.

S nápadem zajímat se o to, jak zákaznice nakládají s použitými obaly kvalitních produktů, přišla zakladatelka značky Emma Hardie sama již v loňském roce. Ty její jsou vyrobené z jediného materiálu, což usnadňuje jak proces třídění, tak i zpracování. Parfumerie a e-shop Vavavoom, který se od ledna 2020 stal výhradním distributorem této značky pro Českou republiku a Slovensko program podporuje i lokálně.

Výměnu mohou zákaznice Emma Hardie provést vrácením použitých obalů na brněnskou adresu konceptu společně s dokladem nebo číslem objednávky prokazujícím jejich nákup u Vavavoom. Za pět takovýchto prázdných balení si mohou vybrat jakýkoliv jiný produkt, který je možné si vyzvednout osobně nebo nechat doručit. Výjimku tvoří pouze 50 a 200 g Moringa Cleansing Balm, žínky a miniatury produktů.

Emma Hardie je londýnská, cenami doslova ověnčená značka péče o pleť vyráběná z rostlinných výtažků a účinných přírodních látek. Kapsulová, přesto holistická řada kosmetických výrobků vhodných pro všechny typy pleti i generace, je označená cruelty-free certifikací Leaping Bunny, neobsahuje minerální oleje, parabeny, Sodium Lauryl Sulfate, syntetická barviva a vůně ani petroláty. Vznikla na základě dlouholetého vědeckého výzkumu, kterému se značka věnuje od roku 1996.

Zakladatelka Emmu Hardie se řadí mezi nejuznávanější kosmetičky propagující holistický přístup ve Velké Británii. Je průkopnicí moderních technik a technologií vedoucích k omlazení pleti. Z toho důvodu její značka nese téměř 40 odborných ocenění. V beauty průmyslu prorazila díky unikátní patentované technice ošetření, zvané Natural Lift & Sculpt, která se stala hitem mezi profesionály i klienty.

Cílem vývoje produktů a této techniky ošetření je dosažení pevnější, plnější a vypnutější pleti bez použití drastických ingrediencí a invazivních zásahů. Certifikovaný treatment s Emma Hardie bude od dubna 2020 možné absolvovat také v pražském salónu Glam.

Butik Vavavoom se nachází pouhých pár kroků od Zelného trhu na ulici Starobrněnská. Za návrhem jeho interiéru stojí nositelé Národní ceny za rekonstrukci vily Tugendhat, architekti ateliéru RAW a autorkou fotografického souboru, který je součástí konceptu, je dvojnásobná držitelka ceny Fotograf roku v Czech Grand Design Bára Prášilová. Otevírací doba kamenné prodejny v Brně na adrese Starobrněnská 15 je od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 13 hodin. E-shop Vava-voom.cz doručuje po celé České republice a Slovensku do 48 hodin.

Zdroj: Vavavoom / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář