Soutěže

Velikonoční soutěž o balíčky produktů Hamé

Ve spolupráci s jedničkou v oblasti chlazených a trvanlivých potravin – společností Orkla Foods Česko a Slovensko – vám přinášíme soutěž o produkty značek Hamé, Znojmia, Májka a Hamánek. Oslavte Velikonoce ve společnosti těch nejlepších!

Ve svém dárkovém balíčku najdete například Májku – s originální recepturou se pro svou oblibu stala synonymem slova paštika. Je nejznámější a nejprodávanější paštikou na českém i slovenském trhu. Pochutnat si na ní můžete už více než 50 let.

Příjemnou a zdravou součástí vašich rodinných snídaní se mohou stát džemy a zavařeniny Hamé s 50% ovoce a nižším obsahem cukru. Je sice pravda, že vaření vitamínům v ovoci neprospívá, ale přesto v každém džemu a marmeládě zůstává spousta vlákniny a minerálů, proto byste je rozhodně z jídelníčku vyřazovat neměli. Součástí balíčku jsou hned 3 příchutě – lesní ovoce, meruňka a pomeranč.

Také, když se řekne „kečup“, vybaví se vám ten od Hamé? Ani kečup tedy nemůže v balíčku chybět.

A co okurky? Vždy neomylně sáhnete v obchodě po těch značky Znojmia? I ty jsou součástí balíčku.

Značku Znojmia známe jako výrobce okurek, jejichž jedinečný a lahodný nálev si získal srdce již několika generací zákazníků. Neméně oblíbené jsou však i další sterilované výrobky, které jsou pod značkou Znojmia k dostání – například různé zeleninové směsi jako Moravanka, Hradišťanka a Kunovjanka. Oblíbená zeleninová směs je skvělá třeba do bramborového salátu, kterému dodá lehce pikantní říz.

Chcete mít jistotu, že svým nejmenším dáváte to nejlepší? Potom sáhněte po ovocném příkrmu Hamánek. Obsahuje 100% ovoce a neobsahuje žádný cukr. Navíc je bohatý na vitamín C. Proto je ideální svačinkou pro jakákoliv dobrodružství. Každý balíček obsahuje 4 ovocné příkrmy Hamánek.

A je čas na malou svačinku. Tuňák s vejci nebo Tuňák s bulgurem je vhodný k teplému i studenému podávání.

Chystáte se na výlet s rodinou nebo přáteli a chcete lehkou výživnou svačinku? Řešením může být sušené maso od Hamé Na cesty. Jerky je masný výrobek, který se vyrábí sušením a má vysokou nutriční hodnotu. Na 100 g jerky je použito 260 g syrového masa. Maso je díky vysokému obsahu bílkovin velmi výživné a zdravé. Výrobek je vhodný pro sportovce nebo na rodinné výlety do přírody. Jerky jsou také zdravou náhradou za chipsy, takže se hodí k pivu nebo vínu. Ve svém balíčku najdete Jerky sůl a pepř a Jerky česnek.
hame2Soutěžní otázka: Ve kterém roce byla dokončena integrace společností Hamé a Vitana a vznikl nový právní subjekt Orkla Foods Česko a Slovensko?

a) 2016
b) 2018
c) 2020

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 12. 3. 2021, do předmětu uveďte HAMÉ. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.hame.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Pavla T., Humpolec, Jiřina J., Rumburk, Patricie V., Praha, Jarka H., Lhota, Adéla J., Klatovy.

Doporučené

Přidat komentář