Beauty

Vichy: Péče o pleť v létě a výhodné anti-age balíčky

Příjemné počasí venku nám dává na vědomí, že léto se neodvratně blíží. A s ním i veškeré radovánky jako opalování, koupání, dovolené apod. Letní měsíce s sebou ale přináší i pár negativních důsledků: riziko spálení pokožky sluncem, dehydratace pleti, nadměrné pocení a s ním i související zvýšená tvorba séba (mazové sekrece). Abychom těmto letním projevům na naší pokožce předešli nebo je alespoň zmírnili, je potřeba věnovat jí péči v podobě vhodných přípravků. Níže proto přinášíme několik tipů, jak pečovat o pleť s přípravky Vichy v letním období.
vichy_aqualia_thermal_04
Hydratace pleti
Během letních měsíců je naše pokožka vystavená extrémním podmínkám vnějšího prostředí, a to především vyšším teplotám a ostrým slunečním paprskům. V jejich důsledku pokožka velmi rychle ztrácí vodu, je dehydratovaná a oslabená. Tak jako v letních dnech zvyšujeme pitný režim, měli bychom i naší pleti dopřát zvýšenou hydrataci a osvěžení v podobě vhodných přípravků.

Pro svěží krásu citlivé pleti po celý den je tu pro Vás Aqualia Thermal dynamická hydratace
První péče, která na základě revolučních znalostí cirkulace vody v pleti zabezpečuje rovnoměrné rozmístění a uzamčení vody v pleti v 7 klíčových zónách obličeje. Pleť je okamžitě hydratovaná, sametově hebká a zachovává si svůj svěží vzhled po celý den. Dostupná jako intenzivní sérum v luxusním modrém flakonu nebo jako denní péče v broušené dóze se zrcadlovým víčkem ve 2 senzorických texturách: osvěžující lehká péče pro normální a smíšenou pleť, komfortní hutná péče pro suchou pleť.
vichy_aqualia_thermal_03
Termální voda z Vichy ve spreji
Zklidňující, posilující a regenerující Termální voda z Vichy je přirozeně bohatá na 15 vzácných, blahodárných minerálů. Díky svému unikátnímu složení osvěžuje pleť, zmírňuje nepříjemné pocity, zklidňuje podráždění, chrání epidermis před škodlivými vnějšími vlivy, posiluje přirozenou obranyschopnost a urychlujte obnovu kožních buněk. Bez parfemace a konzervačních látek.

Vichy tip: Aqualia Thermal oční roll-on
Vyhlazuje drobné vrásky způsobené dehydratací, odstraňuje otoky a zmírňuje tmavé kruhy pod očima. Svěžest hydratační, chladivé textury společně s masáží kovovou kuličkou osvěžuje, zmírňuje otoky a odstraňuje únavu kontur očí. Pohled bude odpočinutý a jako po probuzení.

Čistění a odlíčení pleti
Řada pro čistění a odlíčení pleti určená pro každodenní použití, přizpůsobená jednotlivým typům pleti včetně citlivé, potřebám a osobním zvyklostem každé ženy. Během čistění zároveň pečuje o pleť a zanechává ji svěží a hebkou. Hlavní složkou v každém přípravku je Termální voda z Vichy, která díky obsahu 15 vzácných pleti prospěšných minerálů pleť zklidňuje, posiluje a regeneruje.

Odličovací micelární voda na citlivou pleť a oči
Dokonalé vyčistění pleti díky micelární technologii, jedním pohybem odlíčí obličej, oči i rty. Obsahuje glycerin a panthenol pro hydrataci a zklidnění podrážděné pleti.
vichy_aqualia_thermal_02
Výhodný nákup: anti-age balíčky Vichy
V partnerských lékárnách Vichy nyní najdete 7 anti-age balíčků péče, ze kterých si vybere každý. Za cenu jednoho krému si nyní můžete dopřát tři přípravky. V nabídce je například balíček Idealia 25+, jež obsahuje Micelární vodu (100 ml), Idealia péči pro normální a smíšenou pleť nebo pro suchou pleť (50 ml) a Idealia Life Serum (3 ml). Dále balíček Liftactiv 35+, kde naleznete opět Micelární vodu (100 ml), Liftactiv péči pro normální a smíšenou pleť nebo pro suchou pleť (50 ml) a Liftactiv sérum 10 na oči a řasy (3 ml), balíček Neovadiol Gf 50+, v němž se nachází Micelární voda (100 ml), Neovadiol Gf péče pro normální a smíšenou pleť nebo pro suchou pleť (50 ml) a Neovadiol Gf noční péče (15 ml) nebo balíček Neovadiol Magistral 60+ s Micelární vodou (100 ml), Neovadiol Magistral balzámem (50 ml) a Neovadiol Gf noční péčí (15 ml).

zdroj: Vichy / komerční sdělení

Více o kosmetice Vichy najdete na www.vichy.cz.

Doporučené

Přidat komentář