Představujeme

Vstupte do nové dimenze péče o pleť

Moderní péče o pleť prochází proměnou – dnešní kosmetické procedury jsou individualizované, personalizované a poháněné umělou inteligencí. Jejím deklarovaným cílem je zdůraznit přirozenou krásu člověka. Právě do této oblasti se GESKE zapojuje. S největší investicí, jaká kdy byla v kosmetickém technologickém průmyslu uskutečněna, se společnost GESKE věnuje zpřístupnění profesionálních high-tech zařízení všem milovníkům domácí krásy. Do vývoje více než 250 produktů – základů pro větší vizi společnosti GESKE, která představuje holistickou, ale zároveň cenově dostupnou řadu, jež nově definuje péči o pleť – bylo vloženo celkem více než 120 milionů eur. Jejím srdcem je nejpokročilejší aplikace pro péči o pleť, která je k dispozici pro systémy iOS a Android. Nová řada kosmetických technologických produktů GESKE je nyní k dostání v mnoha maloobchodních a internetových obchodech a v prosinci 2023 byla doplněna o oficiální internetový obchod na adrese GESKE.com.

„Krása je dnes více přizpůsobená než kdy jindy. Tento společenský pokrok podporujeme ucelenou řadou produktů, které jsou dokonale přizpůsobeny různým potřebám a vnímání krásy. Spojením inovativních technologií s personalizací přinášíme revoluci v kosmetickém průmyslu. Naším posláním je zpřístupnit kvalitní péči o pleť všem a nic menšího nepřijmeme,“ vysvětluje mluvčí společnosti GESKE German Beauty Tech. Společnost GESKE jde dokonce ještě o krok dál a představuje své high-tech přístroje v jedenácti individuálních barvách. Uživatelům se nabízí možnost vybrat si ze širokého spektra svou oblíbenou barvu a proměnit svou koupelnu v jedinečnou wellness oázu – s výrobky, které zaujmou nejen pokročilou technologií, ale také elegantním designem.

Celostní přístup ke kosmetickým procedurám na míru
Pro ty, kteří se cítí zahlceni množstvím informací o péči o pleť a hledají odborné rady i způsoby, jak zařadit osvědčená účinná ošetření do své každodenní domácí rutiny, je aplikace GESKE German Beauty Tech ideálním řešením.

Rozsáhlé znalosti mnoha dermatologů a odborníků na péči o pleť jsou shromážděny v jediné aplikaci. Více než 100 softwarových vývojářů pomohlo vylepšit uživatelský zážitek tím, že přispěli svým know-how v oblasti strojového učení a programování umělé inteligence. Výsledkem je intuitivní zážitek z aplikace, která nevyžaduje žádné předchozí technické znalosti a zaměřuje se na uživatele.

Aplikace využívá skenování pleti k vytvoření analýzy pleti s podporou umělé inteligence, která uživatelům během několika sekund ukáže potenciální oblasti pro optimalizaci. Zahrnuje deset oblastí, od tmavých kruhů po vrásky a nečistoty. Uživatelé se několika kliknutími rozhodnou, na které oblasti se zaměří.

Algoritmus aplikace na základě osobních preferencí a zadaného časového okna poskytuje personalizovaná doporučení produktů a sestavuje individuální kosmetické postupy na základě vybraných zařízení. To však není vše: v aplikaci SmartAppGuided™ je pro každé zařízení k dispozici řada videonávodů s odborníky, kteří krok za krokem ukazují a vysvětlují jeho použití. „Chceme uživatele vést na každém kroku, aby dosáhli co nejlepších výsledků,“ říká mluvčí společnosti. Každá kosmetická procedura má délku trvání sedm dní. Po jejím dokončení se provede nový sken pleti a rutina se podle toho upraví. „Tímto způsobem lze aplikace průběžně přizpůsobovat dosaženému pokroku,“ vysvětluje mluvčí dynamickou strukturu aplikace.

Uživatelé si mohou vybrat ze 45 různých jazyků a získat přístup k více než 50 000 výukových videí. V kombinaci s technickými a odbornými znalostmi aplikace a jejím atraktivním designem přesvědčili trh hned na začátku: na největším světovém technologickém veletrhu CES získala aplikace ocenění CES Innovation Award. Díky holistickému a inovativnímu přístupu aplikace pro péči o pleť, která hladce spojuje technologie a potřeby uživatelů, se společnost GESKE stala celosvětově nejoceňovanější kosmetickou firmou. Kromě ocenění CES Innovation Award společnost GESKE již dříve zaujala prestižními cenami, jako je Německá cena za inovace, ocenění Inovace č. 1 časopisu ELLE a více než 20 dalších ocenění. Jsou uznáním snahy společnosti GESKE předznamenat budoucnost kosmetického průmyslu po celém světě integrací pokročilých algoritmů strojového učení do uživatelsky přívětivé aplikace.

15 let záruky v inovativním balení
Na každý produkt z kolekce GESKE se kromě místní záruky na výrobek vztahuje 15-ti letá záruka výrobce. Komplexní přístup německé značky je patrný ihned po sáhnutí do regálu: elegantní balení nabízí zákazníkům vyčerpávající informace ještě před nákupem – od popisu funkcí přes informace o správném typu pokožky až po QR kód pro přidání příslušného přístroje přímo do vlastního inventáře aplikace.
portrait of sensual woman with blue butterfly looking at cameraToto jsou některé z hlavních produktů společnosti GESKE:

Sonic Warm & Cool Mask | 9 in 1 (Všestranný pomocník)
Tmavé kruhy pod očima, mastná pleť nebo nerovnoměrná struktura pleti? Tento všestranný pomocník přináší revoluci v každodenní kosmetické rutině a inspiruje vás zcela novou úrovní účinnosti: vyživující pleťové masky lze nyní aplikovat během dvou minut – bez čekání, a přesto může pleť lépe vstřebávat účinné látky. Póry se otevírají pomocí zahřívacího kovového povrchu, zatímco preferovaná maska GESKE masíruje pleť. Nakonec po 90 sekundách aktivujte chladicí funkci přístroje, která póry opět uzavře, a tím uzamkne složky v pleti. Dvanáct různých masážních rytmů oživuje pleť a má také vypínací účinek proti stárnutí. Výsledkem je zářivá, hydratovaná pleť, která potěší zdravým leskem.
Doporučená cena: 1425 Kč

Sonic Thermo Facial Brush | 6 in 1 (Hloubkové čištění s masážním účinkem)
Toto zařízení rozumí hloubkovému čištění jako žádné jiné. Zahřívací kov slouží jako přípravný krok k čištění a využívá teplo i pulzace SmartSonic k jemnému otevření pórů. Následně je k dispozici 18 komplexních režimů čištění, z nichž každý nabízí různé úrovně masáže. Sonický termo kartáček na obličej | 6 v 1 je vybaven měkkými a pružnými silikonovými nopky, které zajišťují jemné a důkladné odstranění nečistot z pleti. Jeho design se dokonale přizpůsobuje konturám obličeje, což zjednodušuje proces čištění všech oblastí, včetně těžko přístupných míst kolem nosu a očí.
Doporučená cena: 1187 Kč

Sonic Facial Brush | 5 in 1 (Vše v jednom, vše pro obličej)
Dokonale vyčištěná, uvolněná a hydratovaná pleť obličeje je noční požitek, který by si měl dopřát každý. Sonický kartáček na obličej SmartAppGuided™ | 5 v 1 je přenosná lázeňská procedura v kabelce, která je navržena tak, aby hloubkově čistila pleť, připravila ji na vstřebávání produktů péče o pleť, bojovala proti počátečním známkám stárnutí pleti nebo jednoduše poskytovala uklidňující masáž. Je vybaven technologií SmartSonic Pulsation pro odstranění nečistot a zbytků a ultrahygienickou technologií hloubkového čištění a zaručuje zářivou a bezchybnou pleť.
Doporučená cena: 699 Kč

Sonic Thermo Facial Brush & Face-Lifter | 8 in 1 (Klenot mezi kosmetickými přístroji)
Perly potěší nejen oko, ale i pokožku. Převratná kombinace dvanácti termohřejivých perel a extrémně měkkých, pružných silikonových nopků je nezbytná pro dosažení čisté a zdravé pokožky. Tyto tepelné perly se aktivují během čištění obličeje a jemně a účinně otevírají póry pro důkladné vyčištění. Tento kartáček však nabízí více než jen to: obsahuje masážní technologii proti stárnutí spolu s liftingovou mikroproudovou technologií, která zpevňuje a omlazuje pleť. Hledáte domácí lifting obličeje? Sonický termo kartáček na obličej a lifting | 8 v 1 je ideální volbou.
Doporučená cena: 1424 Kč

Další informace o společnosti GESKE a kompletní kolekci zařízení naleznete na adrese www.geske.com.

Zdroj: GESKE, foto: bigstock, výrobce/ komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář