Soutěže

Vyhrajte s filmem Den co den toaletní vodu Mary Kay Eau So Cute™

Na začátku dubna uvedl Forum Film na stříbrná plátna romantický film s názvem Den co den (Every day). Snímek vypráví příběh náctileté dívky Rhiannon, která se zamiluje do někoho, kdo se probouzí každý den v jiném těle a každý den žije život někoho jiného. S pocitem, že jsou si souzeni se den co den snaží najít jeden druhého, aniž by vědeli, co nebo koho jim přinese příští den. Čím více se milují, tím více je těžší smířit se se skutečností, že jeden z nich každých 24 hodin je někým jiným. Nyní musí čelit nejtěžšímu rozhodnutí, které kdy museli udělat. Jaké to je být každý den jinou osobou ve stejném věku, ale nikdy ne tou samou a i přesto být každý den zamilovaný do stejné dívky.
den_co_den_01
Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den. Filmové zpracování podle knížní předlohy, úspěšného bestselleru, Davida Levithana a scénáře Jesse Andrewse, se ujal Michael Sucsy, který již režijně pracoval na úspěšném filmu Navždy spolu. V předních rolích se objeví Justice Smith, Maria Bello, Angourie Rice, Debby Ryan, Colin Ford a další.

K datu české premiéry vyšla u nakladatelství CooBoo i stejnojmenná kniha, bestseller od Davida Levithana, a to ve filmovém přebalu.

 

Více informací naleznete zde: www.forumfilm.cz/pripravujeme/movie/show/every-day

Soutěž: Do českých kin vtrhl romantický film s názvem Den co den. Nyní máte jedinečnou možnost vyhrát toaletní vodu od partnera filmu, Mary Kay, která jistě okouzlí každého. Je to vůně plná radosti se sladkými květinovými tóny, které doznívají v krémovém nádechu. V horních tónech můžete cítit šťavnatou hrušku, sladký mandlový květ, italský bergamot a neroli. Ve středních zase frézie, růžovou pivoňku, sedmikrásku či brambořík a nakonec ibiškovou ambru, cedrové a santalové dřevo.
Mary Kay
Soutěžní otázka: Kdy měl film Den co den českou premiéru?

a) 3. 4. 2018

b) 4. 4. 2018

c) 5. 4. 2018

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na www.forumfilm.cz/pripravujeme/movie/show/every-day

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 19. 4. 2018, do předmětu uveďte DEN CO DEN – MARY KAY. Tři autoři správné odpovědi obdrží toaletní vodu Mary Kay Eau So Cute™ v hodnotě 950 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář