Představujeme

Lenka Filipová tváří SKEYNDOR Timeless Prodigy

Lenka Filipová je křehká i silná zároveň, uchovává si svěží vzhled i pozitivní myšlení, a to je i jedním z důvodů, proč se stala tváří exkluzivní řady pleťové péče Timeless Prodigy od značky Skeyndor, která napomáhá ženám ve zralém věku udržet si mladistvý vzhled.

To, že se Lenka Filipová stala tváří Timeless Prodigy je souhrou šťastných náhod, ve které sehrála hlavní roli malá dcerka brand manažerky značky Skeyndor a právě plánovaný koncert Lenky.

„Jednou v noci mě dcerka probudila, nemohla jsem potom usnout, tak jsem si prohlížela Facebook, kde jeden z mých přátel označil, že by se rád zúčastnil Lenčina koncertu. Nejsem původem z Čech, proto jsem netušila, jak známá tu Lenka je, ale hned jak jsem ji uviděla, nadchla mne. Z pouhé fotky vyzařovalo, jak je příjemná, milá a přirozená, což se mi potvrdilo už na první schůzce. Přesně tak jsem si představovala novou tvář Timeless Prodigy,“ říká Nuria Mauri, brand manažerka Skeyndor.

Co říká o spolupráci Lenka Filipová?
„Pro ženu je její tvář a vizáž důležitá. Sama věnuji péči dost času. Velmi pečlivě si vybírám, jakým produktem pleť ošetřuji. Přes den se líčím spoře a ani na večer to s make-upem nepřeháním. Večer pak věnuji hodně času odlíčení a přípravě pokožky na noc. Když mne dámy ze Skeyndoru oslovily, abych se stala jejich tváří, řekla jsem si, že nevyužít takovou příležitost by bylo škoda. Byl mi sympatický tým, se kterým jsem se setkala, přípravky jsou kvalitní, a když se vidím v jejich společnosti na stránkách časopisů, cítím se fajn. Znova se mi potvrzuje, když se žena dobře cítí, vyzařuje to i navenek bez ohledu na věk,“ pochvaluje si spolupráci Lenka Filipová.

Produkty na domácí péči – Luxus ve vašich rukou

Krém Skeyndor Timeless Prodigy
Zázračný pleťový krém, který v sobě kombinuje tři strategie buněčného omlazení pro celkový ultra-anti-age výsledek. Výtažky z damašské růže redukují buněčné stárnutí pleti, čaj Kombucha a extrakt z bílého lanýže zajišťují pleti vitální a zářivý vzhled. Další látky, vitaminy skupiny B a kyselina hyaluronová zjemňují vzhled vrásek, pokožka je vypnutá a projasněná. Jeho bohatá, hedvábná textura přirozeně chrání, opravuje a restrukturalizuje vnější vrstvy pokožky. Péče v pohodlí domova i pro nejnáročnější typ pleti. Aplikace ráno i večer.
Skeyndor_Timeless_Prodigy_02
Sérum Skeyndor Timeless Prodigy
Zázračné koncentrované anti-age sérum, které se přizpůsobí jakémukoliv typu pleti. Výtažky z damašské růže redukují buněčné stárnutí pleti, čaj Kombucha a extrakt z bílého lanýže zajišťují pleti vitální a zářivý vzhled. Další látky, vitaminy skupiny B a kyselina hyaluronová zjemňují vzhled vrásek, pokožka je vypnutá a projasněná. Jeho bohatá, sametová textura přirozeně chrání, opravuje a restrukturalizuje vnější vrstvy pokožky. Péče v pohodlí domova i pro nejnáročnější typ pleti. Aplikace ráno i večer.

Produkty jsou dostupné na stránkách www.timelessprodigy.com/cz

Timeless Prodigy – Ošetření v salonu
V kosmetických salonech Skeyndor nabízí profesionální ošetření Timeless Prodigy, unikátní viditelně omlazující rituál spojený s jedinečným smyslovým prožitkem.

Ošetření začíná uvítacím rituálem inspirovaným thajskou masáží a shiatsu tahy vedoucími k vyrovnání energií, pokračuje celkovým omlazujícím ošetřením s použitím několika koncentrátů a vzácných ingrediencí (5 růstových faktorů, kmenové buňky z damašské růže, pravé šampaňské, multivitaminový komplex) a na závěr je pleť hýčkána luxusním krémem s bílým lanýžem.

Zdroj: Skeyndor / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář