Představujeme

Waterdrop NERO: Party drink do kapsy

Zapomeňte na energetické nápoje a vsaďte na mikrodrink Waterdrop. Nová kapsle NERO je plná povzbuzujících látek, které se běžně vyskytují v přírodě. Navíc úplně bez cukru a chemických látek. Povzbuzující, a přesto zdravý nápoj, můžete mít stále u sebe.

Složení nových kapslí NERO vám dodá energii do nového dne nebo na dlouhý večírek. Malá kostka Waterdrop váží jen pár gramů, takže se vám vejde do sebemenší kabelky a můžete mít povzbuzující drink kdykoliv po ruce. Rozpuštěním ve vodě získáte až 600 ml nápoje bez cukru a zbytečné chemie. Navíc nezatížíte planetu o plastovou láhev nebo plechovku. Malou kapsli stačí rozpustit ve vodě a party může začít. K unikátním černým kapslím NERO je nabízená také designová nerezová láhev s dvojitou stěnou, která udrží nápoj v požadované teplotě. Novou limitovanou řadu NERO pak doplňují nerezová brčka nebo praktické pouzdro na kapse.

Malá kapsle plná užitečných látek
Přírodní kofein a extrakt z guarany zaženou únavu. Guarana představuje přírodní zdroj energie na několik hodin a bez vedlejších účinků. Právě proto je součástí snad všech povzbuzujících drinků. Rozjasní mysl, zlepší koncentraci a povzbudí celý organismus. Je to skvělý společník, pokud vás čeká dlouhý den, zkouška nebo náročné jednání.

Kolový ořech je další povzbuzující látkou, díky které zůstanete dlouho vzhůru a plní energie. Kolový ořech je tradičně používaný pro své povzbuzující účinky. Zejména obsažený kofein je znám svou schopností podporovat soustředění, vytrvalost, pozornost a koncentraci. Tradičně bývá vyhledávaným prostředkem na zahnání únavy a hladu.

Aktivní uhlí má vysokou adsorpční schopnost a váže na svůj povrch plyny a toxické látky ze zažívacího traktu. Tím působí příznivě při očistě organismu. V trávicím ústrojí se nevstřebává, ale pouze na principu adsorpce (přichycení) z trávicího traktu vychytává řadu látek, jako jsou toxiny, bakterie, některé „odpadní“ produkty metabolismu, ale i léčiva.

Dále kapsle NERO obsahuje vitamíny C, B6, B12, přírodní aroma a chuť ostružin.

Nápoj není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

Ceny: Waterdrop NERO 231 Kč (2×12 ks kapslí). Waterdrop NERO (2×12 ks kapslí) + lahev 896 Kč.

Další ceny na www.waterdrop.cz.
Set_1
První samostatné prodejní místo Waterdrop
V obchodním centru Chodov najdete od 26. 9. 2019 v přízemním podlaží první samostatné prodejní místo unikátních mikrodrinků a designových lahví Waterdrop. Stánek Waterdrop v obchodním centru má pro své zákazníky připravené speciální nabídky, prodej zvýhodněných setů i možnost dárkové balení. Obsluhující personál je připraven sdělit podrobnější informace a popovídat si o nabízených produktech. Zákazníci si budou moci koupit i „Drop to go“ a udělat si vlastní mikrodrink na cestu do ekologických 100 % rozložitelných papírových kelímků.

Stánek do tvaru kapky bude mít pro své zákazníky připraveny speciální akce a také celou řadu bonusů. Například prodej knihy, která pomáhá (Prague Interior Design Guide) a lze ji koupit samostatně nebo získat jako dárek k nákupu.

Rodiče a jejich děti potěší spolupráce s hračkářstvím Bambule. Aktuální akce budou vždy zveřejněné na sociálních sítích Watedrop a Bambule. Plánovaná je například bojovka „najdi si svou odměnu“, při které budou úspěšní řešitelé odměněni dárkem.

Zdroj: Waterdrop / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář