Bydlení

Jak vybrat plot a bránu, která vydrží i po letech

Potřebujete nový plot či vjezdovou bránu a přemýšlíte nad tím, jaké řešení bude nejlepší? Kromě splnění základní funkce, kterou je ohraničení pozemku, očekáváme od plotu i příjemný design a dlouhou životnost. Z jakých variant můžete vybírat a kam se obrátit, když chcete bezúdržbové kované ploty? To všechno se dozvíte v článku.

Vzhled podle vašich představ
Hlavní předností kovaných plotů je krásný vzhled. Díky tvárnosti použitých slitin je možné dosáhnout různých tvarů a designového provedení. Klasikou jsou kované ploty z klasických příček. Na výběr jsou nejrůznější tmavé odstíny, přičemž je možné zauvažovat i nad jinou povrchovou úpravou. Všechny kované ploty se mohou pochlubit dlouhou životností a zajímavým vzhledem, který se stane efektním doplňkem pozemku. Specifické požadavky nejdříve konzultujte s odborníky, ať zjistíte, jestli jsou vaše představy reálně splnitelné.

Minimální údržba
Všechny nabízené bezúdržbové kované ploty jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou, jejíž životnost je 35 let a více. Není potřeba žádné pravidelné natírání a podobně. O nic se nestaráte a pouze se těšíte z výhod odolného kovového plotu nadstandardního vzhledu. Jediná věc, kterou bude potřeba jednou za čas udělat, může být namazání pantů u vchodové branky.

Poradenství, výroba i samotná instalace plotu
Pořízení nového plotu je velkým krokem. Hodně ovlivní to, jak bude váš dům působit na kolemjdoucí. Plot je totiž jedna z hlavních věcí, které jsou hned na očích. Vchodové branky jsou navíc často používané, takže by měly být odolné. Podobná spolehlivost se očekává také od vjezdové samonosné brány. Aby mohly všechny části plotu spolehlivě plnit svou funkci, je potřeba zvolit kvalitní firmu. Ploty LAMARK nabízí záruku 10 let a kompletní servis od návrhu, přes výrobu, až po dopravu a konečnou montáž.

Zdroj: LAMARK / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář