Beauty

Čisté a hebké vlasy s unikátní kombinací tří jemných jílů

Dopřejte svým vlasům 72 hodin čistoty a lehkosti díky blahodárným jílům obsaženým v Elseve Extraordinary Clay.

L’Oréal Paris přichází s vůbec první řadou péče o vlasy, která obsahuje unikátní kombinaci tří jemných jílů. Díky jejich blahodárným účinkům zůstanou vaše vlasy neobyčejně svěží po dobu 72 hodin. Inovativní přípravky řady Elseve Extraordinary Clay jsou ideálním řešením především pro vlasy se sklonem k rychlému maštění. Vaše vlasy budou po každém umytí čisté a svěží už od kořínků, do hloubky revitalizované, s hydratovanými konečky.

Součástí řady Elseve Extraordinary Clay je očišťující maska, šampon, ultra jemný kondicionér a suchý šampon ve spreji pro okamžitý pocit svěžesti.

Maska
Svůj rituál Extraordinary Clay zahajte nanesením očišťující masky. Masku aplikujte přímo na pokožku hlavy, lehce vmasírujte a nechte působit 5-10 minut. Během této doby zvládne díky inovativnímu složení absorbovat 100 % nadbytečné mastnoty a nečistot. Maska očišťuje pokožku hlavy a zanechává vlasy viditelně hebké.

Šampon
Ve druhém kroku rituálu použijte šampon Extraordinary Clay, který během každého umytí důkladně čistí pokožku hlavy a vlasům dodává neuvěřitelnou svěžest trvající po dobu tří dnů. Navíc neobsahuje žádné silikony a vlasy jsou po něm lehké a hydratované.
elseve_clay_02
Kondicionér
Účinky šamponu a masky ještě více podpoří použití kondicionéru Extraordinary Clay. Tato ultra jemná a vyživující emulze obalí vlasové vlákno, aniž by ho zatěžovala. Vlasy tak nepůsobí zplihle, ale naopak jsou vyživené od kořínků po konečky a vy si můžete užít jejich sametovou hebkost.

Okamžitá svěžest po ruce
Nestíháte ráno před cestou do práce nebo třeba po hodině jógy upravit své vlasy tak, jak by si zasloužily? I pro tyto chvíle má řada Elseve Extraordinary Clay chytré řešení – suchý šampon ve spreji pro okamžitý pocit svěžesti! Stačí dobře protřepat a nanést ke kořínkům ze vzdálenosti 15 cm. Během dvou minut jsou vaše vlasy očištěné a získají ztracený objem a svěžest, která trvá.

zdroj: L’Oréal Paris / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář