Představujeme

Tři Dermacol novinky pro pohled, který upoutá pozornost

Při prvním setkání si muži i ženy hledí do očí. Tvrzení, že pohledy mužů padají nejdříve na nižší partie těla, pravdou není. Rozsáhlé průzkumy dokázaly, že první pohled mužů patří očím, úsměvu a až poté ňadrům. Oči obvykle prozradí o člověku mnoho, a proto nás na opačném pohlaví tolik přitahují.

Chcete oči větší a jasnější, nepřehlédnutelné řasy a dokonale vykreslené a zvýrazněné obočí? K tomu všemu Vám stačí pořídit si tři novinky značky Dermacol!

Otevřete svůj pohled
Kdo by si nepřál větší, jasnější a výraznější oči? Zkuste si je vykouzlit s bílou kajalovou tužkou Dermacol White Kohl Pencil, která má vysoce krycí krémově bílou barvu, je voděodolná a dlouhotrvající. Krémová textura má výbornou přilnavost a krytí. Díky oftalmologickému testování se také hodí zejména na líčení „inner-rim“ („waterline“), tedy linky uvnitř oka. Tužka neobsahuje konzervační přísady ani jiné minerální oleje.

Tip: Bílou tužku lze použít i jako bázi pod oční stíny. Jak na to? Přejeďte tužkou několikrát po očním víčku a barvu prstem či štětcem rozetřete po celém víčku, poté naneste stíny. Získají výraznější a sytější barvu a vydrží déle!

Bílou kajalovou tužku na oči – White Kohl Pencil koupíte v prodejnách Dermacol nebo v e-shopu Dermacol za 99 Kč.

Oslnivý objem a maximální prodloužení bez zatížení řas
Nepřehlédnutelné řasy? Ano, jednoduše – s novou řasenkou Dermacol Ultratech Mascara. Vašim řasám dodá krásný tvar a ultra prodloužení. Ultra pružný kartáček zachycuje jednu řasu po druhé a perfektně je odděluje. Krátké štětinky na kartáčku umožňují přesné nanášení hmoty tak, aby řasy působily plnějším a objemnějším dojmem. Textura je vyvinuta přesně pro tento aplikátor a tím je docíleno správného tvaru a prodloužení řas bez žmolků a rozmazávání.

Tip: Kartáček nechte pomalu 3 – 4x sklouznout od kořínků řas až po jejich konečky.

Řasenku pro dokonale definované a prodloužené řasy – UltraTech Mascara koupíte v prodejnách Dermacol nebo v e-shopu Dermacol za 199 Kč.
dermacol_oci_02
Vykreslete své obočí k dokonalosti
Pro vytvoření dokonalého a neodolatelného pohledu nezapomínejte ani na dokreslení a zvýraznění obočí, které je přirozeným orámováním obličeje. S novým automatickým pudrovým stínem na obočí Dermacol Powder Eyebrow Shadow je to díky praktickému a přesnému aplikátoru opravdu hračka. Líčení pudrovými stíny dodává obočí dlouhotrvající, přirozený vzhled a pohodlná aplikace je daleko snadnější než vykreslení tužkou. Stíny jsou voděodolné a oftalmologicky testované. Praktické kompaktní balení je vhodné do každé kabelky.

Tip: Praktická a snadno ovladatelná tužka s kuželovitým aplikátorem nabere optimální množství pudrového stínu našroubováním náplně ve víčku a umožní tak velmi jednoduše vykreslit přesnou linii vašeho obočí. Pudrový stín nanášejte od středu obličeje směrem ven a podle potřeby nanášejte více vrstev.

Pudrové stíny na obočí Dermacol Powder Eyebrow Shadow koupíte ve třech odstínech v prodejnách Dermacol nebo v e-shopu Dermacol za 199 Kč.

zdroj: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář